Gitara elektryczna, akustyczna, basowa - lekcje

Łódź
30 - 40 zł/h
Jeżeli szukasz lekcji gry na gitarze/basie rozwijających kreatywność, które będą skupione na swobodnym podejściu do tworzenia z innymi muzykami, zamiast wpajania teorii muzyki bez zastosowania jej w praktyce - to zapraszam do mnie!

Oferuję lekcje dla osób stawiających pierwsze kroki oraz trochę bardziej zaawansowanych muzyków, szukających własnej ścieżki w muzyce. Nauka gry na gitarze nie musi wyglądać jak lekcje w szkole (a nawet nie powinna!), dlatego zachęcam szczególnie osoby szukające niekonwencjonalnego podejścia w rozwoju muzycznym.

Coś o mnie:
Jestem samoukiem. Na gitarze elektrycznej gram od 8 lat, na basowej od 6 lat. Od dłuższego czasu realizuję projekt muzyczny - zespół Fatlak, grający improwizowaną psychodelię, grałem także i jamowałem ze sporą ilością innych ludzi, tworzących w bardzo różnych klimatach - od garażowego brzmienia po awangardę. Współorganizuję także "Space Jam" odbywające się w Pop'n'Art - jam session dla osób lubiących eksperymentować z muzyką, a także szukających okazji do pogrania z innymi.

Miejsce lekcji do ustalenia.

Cena za godzinę lekcji: 35 zł.
Dariusz Małagowski
Dariusz Małagowski
517-277-608
Zobacz profilwyślij zapytanie

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy! Twój adres e-mail został zapisany.