Hiszpański szyty na miarę - korepetycje :)

Warszawa
50 - 70 zł/h
¡Hola!
Szukasz korepetycji w miłej atmosferze, dzięki którym język hiszpański stanie się Twoim najlepszym przyjacielem? Masz problemy ze zrozumieniem tego, co mówią nauczyciele? A może pilnie potrzebujesz pomocy w przygotowaniu do klasówki, sprawdzianu albo egzaminu? Jeśli odpowiedziałeś "tak" na któreś z tych pytań, to dobrze trafiłeś! :)
Jestem absolwentką lingwistyki stosowanej z językiem hiszpańskim oraz angielskim, posiadam tytuł magistra. Ukończyłam czteroletnią klasę dwujęzyczną, posiadam tzw. Título de Bachiller, czyli hiszpański certyfikat poświadczający znajomość języka hiszpańskiego na poziomie C1 oraz znajomość kultury Hiszpanii. W ciągu ostatnich czterech lat pomagałam w nauce uczniom szkół podstawowych oraz gimnazjów. W wakacje pracuję jako lektor języka hiszpańskiego i angielskiego na obozach piłkarsko-językowych. Spędziłam pół roku w Hiszpanii w ramach zagranicznego stypendium Erasmus+.
Chętnie podzielę się swoją wiedzą i udzielę korepetycji (poziom początkujący i średniozaawansowany), a także przygotuję do sprawdzianów, kartkówek i bieżących lekcji. Zajęcia odbywają się u mnie lub u ucznia (do ustalenia). Zawsze podchodzę do ucznia indywidualnie, dobieram "strategię działania" do jego charakteru, umiejętności, stylu uczenia się oraz zainteresowań.
Cena za godzinę zajęć to 50 zł, a za 1,5h 70 zł. Zachęcam do kontaktu w sprawie ustalenia ewentualnego terminu zajęć :)

Ogłoszenia powiązane

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy! Twój adres e-mail został zapisany.