Hiszpański szyty na miarę - korepetycje :)

Warszawa
50 - 70 zł/h
¡Hola!
Szukasz korepetycji w miłej atmosferze, dzięki którym język hiszpański stanie się Twoim najlepszym przyjacielem? Masz problemy ze zrozumieniem tego, co mówią nauczyciele? A może pilnie potrzebujesz pomocy w przygotowaniu do klasówki, sprawdzianu albo egzaminu? Jeśli odpowiedziałeś "tak" na któreś z tych pytań, to dobrze trafiłeś! :)
Jestem studentką V roku na kierunku lingwistyka stosowana z językiem hiszpańskim oraz angielskim. Ukończyłam czteroletnią klasę dwujęzyczną, posiadam tzw. Título de Bachiller, czyli hiszpański certyfikat poświadczający znajomość języka hiszpańskiego na poziomie C1 oraz znajomość kultury Hiszpanii. Posiadam także tytuł licencjata lingwistyki stosowanej. W ciągu roku szkolnego 2015/2016, 2016/2017 i 2017/2018 pomagałam w nauce uczniom szkół podstawowych oraz gimnazjów. W wakacje pracuję jako lektor języka hiszpańskiego i angielskiego na obozach piłkarsko-językowych. Spędziłam pół roku w Hiszpanii w ramach zagranicznego stypendium Erasmus+.
Chętnie podzielę się swoją wiedzą i udzielę korepetycji (poziom początkujący i średniozaawansowany), a także przygotuję do sprawdzianów, kartkówek i bieżących lekcji. Zajęcia odbywają się u mnie lub u ucznia (do ustalenia). Zawsze podchodzę do ucznia indywidualnie, dobieram "strategię działania" do jego charakteru, umiejętności, stylu uczenia się oraz zainteresowań.
Cena za godzinę zajęć to 50 zł, a za 1,5h 70 zł. Zachęcam do kontaktu w sprawie ustalenia ewentualnego terminu zajęć :)
Nina Jaśtak
Nina Jaśtak
(4)
+48662104532
Zobacz profilwyślij zapytanie

Ogłoszenia powiązane

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy! Twój adres e-mail został zapisany.