Angielski - korepetycje - dojazd (Ochota) lub online

Warszawa
90 - 110 zł/h
Nazywam się Julia Bielińska i zapraszam na korepetycje z języka angielskiego.

Szukasz kogoś, kto sprawi, że Twoja pociecha wreszcie zrozumie język i zacznie mówić?
A może szukasz kogoś dla siebie kto pomoże Ci uporządkować język i przełamać barierę mówienia?

W obu przypadkach chętnie pomogę! Specjalizuję się w treningach konwersacyjnych i skupiam się na nauce młodzieży (12+) i dorosłych.

Udzielam lekcji online oraz dojeżdżam do uczniów mieszkających na terenie warszawskiej Ochoty.

Stawka za zajęcia online to 95 zł/h, a za lekcje stacjonarne u ucznia 105 zł/h (w przypadku kursu dla dorosłych jest możliwość wystawienia faktury).

W celu utrzymania motywacji ucznia i uszanowania czasu lektora obowiązuje zasada, że zajęcia trzeba odwołać do godziny 12:00 poprzedniego dnia. W związku z tym, jeśli zdecydujesz się odwołać zajęcia później, zostanie pobrana opłata za zajęcia.

Dlaczego warto?

Jestem absolwentką programu matury międzynarodowej, który w całości prowadzony jest w języku angielskim, a obecnie studiuję na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Undergraduate Programme in International Relations, dzięki czemu kontakt z językiem mam codziennie.

Od zawsze uwielbiałam uczyć się języków obcych. Wierzę, że tą pasją umiem się w skuteczny sposób dzielić, a sukces każdego swojego ucznia traktuję jak własny. Uważam, że stwierdzenie "angielski jest trudny" czas odczarować, a jego nauka może być naprawdę fascynująca, tylko trzeba w odpowiedni sposób do niego podejść.

Na moich lekcjach stosuję Metodę Supertutor, ponieważ wierzę, że nauka przez praktykę jest najskuteczniejsza. Dzięki wykorzystaniu aplikacji na telefon i specjalnego algorytmu powtórek uczniowie praktycznie nie zapominają przepracowanego wspólnie ze mną materiału, a dzięki temu, że gramatyki uczymy się na realnych przykładach z życia ucznia, staje się ona dla nich dużo łatwiejsza. Ponadto, dzięki nauce przez praktykę uczniowie dużo szybciej przyswajają język, a w przypadku najmłodszych to się później przekłada też na lepsze oceny w szkole. Można poczytać więcej na temat samej metody na: www.supertutor.pl/metoda-supertutor/

W razie pytań, zachęcam do kontaktu z firmą Supertutor, z którą współpracuję pod numerem 602 – 786 – 021.

Zapraszam do kontaktu!
Julia Bielińska
Julia Bielińska
Julia Bielińska
602786021
Zobacz profilwyślij zapytanie

Ogłoszenia powiązane

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy! Twój adres e-mail został zapisany.