Język hiszpański od podstaw, korepetycje, konwersacje, DELE

Warszawa
70 zł/h
Native speaker z przygotowaniem metodologicznym i z 10-letnim doświadczeniem zaprasza na lekcje! Online lub osobiście (Warszawa). Priorytet: komunikacja!


Witaj!

Szukasz profesjonalnego lektora, który w ciekawy i skuteczny sposób nauczy Cię języka hiszpańskiego od podstaw? A może szukasz nauczyciela, który pomoże Ci podszlifować akcent i wzbogacić słownictwo? W zasadzie znasz hiszpański na tyle, żeby mówić, ale brakuje Ci odwagi, żeby się odezwać? Marzysz o zdaniu egzaminu DELE? Planujesz urlop w Hiszpanii lub Ameryce Południowej i chcesz móc dogadać się z lokalesami? Trafiłaś/eś w dobre miejsce!

———————

Jestem Victor i zapraszam Cię na lekcje języka hiszpańskiego! Mieszkam w Polsce od 12 lat, a od 10 lat zawodowo zajmuję się nauczaniem hiszpańskiego . Jestem native speakerem z Hiszpanii, a dokładnie z Alicante, dzięki czemu od początku poznasz neutralny i czysty akcent .

Stawiam na komunikację i jak najszybsze porozumiewanie się po hiszpańsku, nawet jeśli na początku będziesz popełniać błędy. Z czasem je wyeliminujemy, a Ty zobaczysz, że najważniejsze jest usłyszenie siebie mówiącej/-ego po hiszpańsku. Chcę pomóc Ci w przełamaniu bariery językowej , zmotywować i pokazać jak piękny jest mój ojczysty język. 

———————

Co mogę Ci zaoferować:

- kurs języka hiszpańskiego od podstaw z nastawieniem na jak najszybsze porozumiewanie się ( communication is the king !)

- konwersacje na każdym poziomie (będziemy szlifować Twój akcent, pracować na słownictwem i płynnością językową poruszając aktualne tematy i wykorzystując autentyczne materiały - artykuły z prasy, reportaże, seriale, książki)

- zajęcia indywidualne i grupowe (z doświadczenia wiem, że czasami łatwiej się zmotywować w towarzystwie - może Twój partner/partnerka, sąsiad/sąsiadka czy po prostu grupa przyjaciół również myśli o lekcjach hiszpańskiego? W grupie zawsze raźniej i weselej!)

- przygotowanie do egzaminów DELE (mam doświadczenie we wszystkich poziomach egzaminów DELE, a moi uczniowie zdawali egzaminy na bardzo wysokim poziomie, łącznie z DELE Superior )

- szeroko pojęty hiszpański język biznesu dla zaawansowanych uczniów (pracowałem m.in. jako lektor w polskim oddziale La Caixa)

———————

Wychodzę z założenia, że bycie native speakerem nie oznacza automatycznie bycia dobrym nauczycielem. Aby rzeczywiście skutecznie przekazać wiedzę nt. języka konieczne jest przygotowanie merytoryczne i praktyczne. Posiadam obydwie kwalifikacje: ukończony kurs metodyki nauczania języka hiszpańskiego jako obcego i dziesięć lat doświadczenia w pracy z różnymi uczniami i na różnych poziomach (w szkołach językowych, szkole podstawowej i gimnazjum, lekcje prywatne, konwersacje, zajęcia z hiszpańskiego języka biznesu).

Nauka języka to dla mnie przede wszystkim praktyka. Pracujemy na autentycznych materiałach i podręcznikach dopasowanych do Twoich konkretnych potrzeb i wymagań. Jedno pozostaje niezmienne: uczymy się żywego i aktualnego języka. 

Nie będę Cię oszukiwał. Nauka języka to nie chleb z masłem. Wymaga pracy, motywacji i czasu. Jedna lekcja w tygodniu ze mną nie wystarczy. Jeśli jednak dodamy do tego 20 minut dziennie Twojej pracy z materiałami, które Ci dostarczę, w krótkim czasie będziemy w stanie rozmawiać na różne tematy po hiszpańsku!

———————

Ceny rozpoczynają się od 60 zł za 60 min zajęć dla jednej osoby i są zależne od liczby uczniów i charakteru lekcji. Napisz do mnie, a na pewno dojdziemy do porozumienia. Zachęcam do zajęć dwuosobowych - z kolegą/koleżanką, partnerem/partnerką - niższa cena, większa motywacja, a w dodatku masz z kim ćwiczyć po lekcji. Staram się aby zajęcia nie przepadały! Nawet jeśli coś Ci wypadnie albo zachorujesz, odrobimy je w innym terminie. Możemy też dodać pół godziny do 2 kolejnych zajęć !
Víctor Sánchez Fernández
Víctor Sánchez Fernández
575-749-087
wiktor.sanchez
Zobacz profilwyślij zapytanie

Ogłoszenia powiązane

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy! Twój adres e-mail został zapisany.