Profesjonalne kursy z matematyki online rabat -20%

Bielsko-Biała
50 - 60 zł/h
Witam,

mam na imię Karol i prowadzę profesjonalne kursy z matematyki online. Dzięki mojemu ponad dwu i pół letniemu doświadczeniu w prowadzeniu zajęć online są one bardziej skuteczne i ciekawsze niż nauczanie zdalne w szkołach. Wbrew pozorom taka forma może być mniej stresująca niż standardowe zajęcia i stwarza więcej możliwości, np. w razie wyjazdu, choroby, zaostrzenia pandemii itp. W mojej ofercie posiadam kurs wakacyjny dla osób chcących nadrobić zaległości, kurs przygotowujący do egzaminu poprawkowego, kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty oraz kurs maturalny.

Maturzystom i ósmoklasistom wyjaśniam szczegółowo rozwiązania zadań z arkuszy egzaminacyjnych i tłumaczę zaległości w kwestii teorii, w ten sposób pomagając im oswoić się ze specyfiką zadań egzaminacyjnych. Uczniom z pozostałych klas pomagam nadrobić zaległości, zrozumieć bieżący materiał oraz rozwiązywać zadania domowe.

Jestem zawodowym korepetytorem i od ponad 6 lat skutecznie pomagam w zrozumieniu matematyki, na poziomach od szkoły podstawowej do matury. Uczę z życzliwym, indywidualnym podejściem, za pomocą profesjonalnego tabletu graficznego. Udostępniam potrzebne do nauki materiały, a także zadania utrwalające do samodzielnej pracy. Uczeń może swobodnie zadawać pytania i nie musi udostępniać widoku ze swojej kamery. Wystarczą tylko chęci do nauki, komputer lub tablet.

Prowadzę zarejestrowaną działalność edukacyjną, więc jest możliwość podpisania umowy kursu (dla zainteresowanych przesyłam wzór umowy na e-mail).

CENNIK (1h=60 min):

W ofercie:

・Kurs maturalny

・Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty

・Kurs wakacyjny dla osób chcących nadrobić zaległości

・Kurs przygotowujący do egzaminu poprawkowego

Podstawowa stawka (poza "pakietami"): 60zł/h

- 1h próbna: 30zł

- Kursy z rabatem do 20% w zależności od ilości godzin:

・od 6h do 9h - rabat 10%

・od 10h do 20h - rabat 15%

・powyżej 20h - rabat 20%

- Przykładowy arkusz maturalny z opisem rozwiązań: 40zł

- Przykładowy arkusz do egzaminu 8-klasisty z opisem rozwiązań: 30zł

Opisane krok po kroku arkusze służą dodatkowo do nauki i pomagają zrozumieć sposoby rozwiązywania zadań egzaminacyjnych.

Proszę o kontakt telefoniczny lub sms i zapraszam do współpracy.

787 522 391

Pozdrawiam

Karol "Ciekawa Matematyka"
Karol Drożniewski
Karol Drożniewski
787522391
Zobacz profilwyślij zapytanie

Ogłoszenia powiązane

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy! Twój adres e-mail został zapisany.