Profesjonalne kursy i korep. z matematyki online z rabatami

Białystok
50 - 80 zł/h
Witam,
mam na imię Karol i prowadzę profesjonalne kursy i korepetycje z matematyki online. Dzięki mojemu trzyletniemu doświadczeniu w prowadzeniu zajęć online są one bardziej skuteczne i ciekawsze niż nauczanie zdalne w szkołach. Wbrew pozorom taka forma może być mniej stresująca niż standardowe zajęcia i stwarza więcej możliwości, np. w razie wyjazdu, choroby, zaostrzenia pandemii itp. W mojej ofercie posiadam kurs dla osób chcących nadrobić zaległości, kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty oraz kurs maturalny.
Maturzystom i ósmoklasistom wyjaśniam szczegółowo rozwiązania zadań z arkuszy egzaminacyjnych i tłumaczę zaległości w kwestii teorii, w ten sposób pomagając im oswoić się ze specyfiką zadań egzaminacyjnych. Uczniom z pozostałych klas pomagam nadrobić zaległości, zrozumieć bieżący materiał oraz rozwiązywać zadania domowe.
Jestem zawodowym korepetytorem i od siedmiu lat skutecznie pomagam w zrozumieniu matematyki, na poziomach od szkoły podstawowej do matury. Uczę z życzliwym, indywidualnym podejściem, za pomocą profesjonalnego tabletu graficznego. Udostępniam potrzebne do nauki materiały, a także zadania utrwalające do samodzielnej pracy. Uczeń może swobodnie zadawać pytania i nie musi udostępniać widoku ze swojej kamery. Wystarczą tylko chęci do nauki, komputer lub tablet. Zajęcia prowadzone są indywidualnie oraz w kilkuosobowych grupach (wówczas stawka godzinowa obniża się o 10 zł).
Prowadzę zarejestrowaną działalność edukacyjną, więc jest możliwość podpisania umowy kursu (dla zainteresowanych przesyłam wzór umowy na e-mail).

CENNIK

W ofercie:
・Kurs maturalny
・Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty
・Kurs dla osób chcących nadrobić zaległości
Podstawowa stawka (poza "pakietami"): 60 zł/45 min.(dla zajęć indywidualnych); 50 zł/45 min. (dla zajęć grupowych; od osoby)
- 1h próbna: 35 zł
- Kursy z różnymi rabatami w zależności od ilości godzin w pakiecie
- Przykładowy arkusz maturalny z opisem rozwiązań: 40 zł
- Przykładowy arkusz do egzaminu ósmoklasisty z opisem rozwiązań: 30 zł
Opisane krok po kroku arkusze służą dodatkowo do nauki i pomagają zrozumieć sposoby rozwiązywania zadań egzaminacyjnych.

Proszę o kontakt telefoniczny lub sms i zapraszam do współpracy.
787 522 391
Pozdrawiam
Karol "Ciekawa Matematyka"
Karol Drożniewski
Karol Drożniewski
787522391
Zobacz profilwyślij zapytanie

Ogłoszenia powiązane

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy! Twój adres e-mail został zapisany.