Rafał Strzelecki - sprawdzone i efektywne korepetycje

Warszawa
70 - 80 zł/h
Witam Cię serdecznie!


Doskonale wiem jak często przychodzi na myśl pytanie Czy dam radę? Czy dostanę się do wymarzonej szkoły czy na studia?. Jeśli osiągnięcie tego celu, zależy od zdobytej lub rozszerzonej przez Ciebie wiedzy z zakresu matematyki to gwarantuję Ci, że sprostamy temu! Jeśli chcesz zdać maturę z bardzo wysokim wynikiem bo potrzebne Ci to do realizacji Twoich planów, jeśli chcesz po prostu zaliczyć matematykę by móc iść na wymarzone studia humanistyczne, jeśli chcesz poprawić swoje szkolne wyniki, jeśli wreszcie chcesz być bardziej wydajny, chcesz lepiej organizować swój czas, chcesz być zmotywowany i pokonać wątpliwości, jeśli chcesz OSIĄGNĄĆ SWÓJ CEL jestem od tego żeby Ci w tym pomóc. TO JEST MOŻLIWE!

Proponuję Ci:
- tłumaczenie bieżącego materiału z matematyki
- wspólne odrabianie zadań domowych
- przygotowanie do kartkówek, sprawdzianów, zaliczeń oraz poprawek
- przygotowanie do egzaminów

Nie bój się przyjść do mnie z brakiem wiedzy. Jestem od tego, żeby Ci to wszystko wytłumaczyć i przeprowadzić przez matematyczne szkolne bitwy. Dodatkowo będziemy wspólnie pracować nad Twoim myśleniem, sposobami dostrzegania najważniejszych informacji oraz praktycznym wykorzystaniem matematyki w życiu

Parę słów o mnie:
Dzięki mojemu zamiłowaniu do nauki przedmiotów ścisłych oraz odpowiednim sposobom nauki zdałem maturę na bardzo wysokim poziomie, co pozwoliło mi na rozpoczęcie studiów na POLITECHNICE WARSZAWSKIEJ, na wydziale INŻYNIERII INSTALACJI BUDOWLANYCH ORAZ WYDZIALE MECHANICZNYM ENERGETYKI I LOTNICTWA. Jestem na co dzień prywatnym nauczycielem matematyki oraz studentem. Nie jest to moje zajęcie dodatkowe lecz główna i doskonalona od wielu lat działalność. Pasjonuję się matematyką, technikami efektywnej nauki, szeroko pojętym rozwojem osobistym oraz przede wszystkim uczeniem tego innych, co przynosi mi satysfakcję. Znam doskonale wszelkie standardy szkolne oraz maturalne, w tym obowiązujące na NOWEJ MATURZE. Moi uczniowie osiągają OGROMNE sukcesy. Wielu z nich dostało się do wymarzonych szkół oraz na najlepsze uczelnie. Oprócz lekcji indywidualnych organizuję również lekcje grupowe.

Zajęcia prowadzę w Warszawie, a dokładnie w dzielnicach Wawer i Wesoła oraz w okolicznych podwarszawskich miejscowościach (Sulejówek, Zakręt). Oczywiście najlepiej będzie, jeśli się ze mną skontaktujesz to z pewnością odpowiem Ci na wszystkie pytania związane z lokalizacjami, w których pracuję.


Zapraszam serdecznie
Rafał Strzelecki

Zadzwoń lub napisz:

Z racji bardzo napiętego grafiku nie zawsze jestem w stanie odebrać telefon. W takiej sytuacji bardzo proszę o wysłanie sms-a, oddzwonię w ciągu paru godzin.

Tel.: 795 036 063
E-mail: rafal.tomasz.strzelecki@gmail.com
Rafał Strzelecki
Rafał Strzelecki
795036063
Zobacz profilwyślij zapytanie

Ogłoszenia powiązane

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy! Twój adres e-mail został zapisany.