Ze mną w końcu zrozumiesz matmę! :)

Białystok
40 - 50 zł/h
Dzień dobry, cześć!

Posiadam około 8-letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji z matematyki (dla osób w bardzo różnym wieku i o bardzo różnym poziomie wiedzy). Sposób tłumaczenia i współpracy zawsze dostosowuję indywidualnie do każdej osoby, podchodzę do nauczania z perspektywy ucznia, ponieważ sama stosunkowo niedawno jeszcze nim byłam, więc wiem, w jaki sposób "docierać" do niego z tematem (lub całym przedmiotem), za który nie wie jak się złapać. Oferuję pomoc (regularną jak i jednorazową) dla uczniów szkół średnich (liceum, technikum, zawodówka; również ROZSZERZENIE) oraz podstawówki, a w niektórych przypadkach również dla studentów.

Nie rozumiesz kompletnie nic z matematyki i wstydzisz się przyjść na pierwszą lekcję? Nie bój się, od tego właśnie jestem, by Ci pomóc, bez oceniania :)
Gwarantuję miłą atmosferę, wyrozumiałość i maksimum starań z mojej strony. Przygotuję do klasówek, kartkówek, matury, pomogę w odrobieniu pracy domowej, ale przede wszystkim pomogę wszystko ZROZUMIEĆ, bo kiedy chcemy "wyuczać się" matmy na pamięć, to zazwyczaj tylko sobie szkodzimy :) Serdecznie zapraszam! Kontakt za pośrednictwem podanego telefonu. Jeśli nie odbieram - proszę o sms, oddzwonię.

Zazwyczaj lekcje prowadzę u siebie, ale w niektórych przypadkach mogę się zgodzić na dojazd do ucznia za dopłatą 5-10 zł.

Możliwość korepetycji ONLINE!

Filmik do którego link umieszczę pod spodem jest jednym z filmików dostępnych na moim kanale matematycznym Blondynka Uczy Matmy. Samego kanału niestety już (lub tymczasowo) nie prowadzę. Ale zapraszam do obejrzenia jako "dowód" moich umiejętności i przykład tego, w jaki mniej więcej sposób tłumaczę :)

https://youtu.be/qrCXDRV0HBA
Julita Wawreszuk
Julita Wawreszuk
694982578
Zobacz profilwyślij zapytanie

Ogłoszenia powiązane

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy! Twój adres e-mail został zapisany.