O nas

Super-edu jest jednym z największych projektów edukacyjnych na świecie.

Tworzymy portale korepetycje oraz edukacyjne, których zadaniem jest łączenie korepetytorów i szkół z potencjalnymi uczniami. Dla nas nauka nie ma granic, niezależnie jakim językiem posługują się nasi użytkownicy oraz w jakim kraju mieszkają. W najbliższym roku szkolnym powstaną portale w kolejnych krajach, takich jak Wielka Brytania, Niemcy, Hiszpania, Włochy, Szwajcaria, Indie, Czechy.

Od 1 września 2017 roku otwieramy nasz projekt w Polsce.

Tak jak w większości innych krajów naszym celem jest zapewnienie jak największej liczby darmowych usług dla naszych klientów. Na naszych portalach mogą ogłaszać się wszelkiego rodzaju szkoły, centra korepetycyjne i inne instytucje edukacyjne oraz wszyscy inni nauczyciele i studenci, którzy zajmują się nauczaniem.

Także uczniowie mogą dodawać mogą szukać odpowiednich dla siebie nauczycieli, zamieszczając darmowe ogłoszenia.

Zdajemy sobie sprawę, że tak jak w większości innych krajów, najwięcej ogłoszeń będzie dotyczyło nauczania języków obcych oraz przedmiotów ścisłych takich jak matematyka, fizyka, chemia.

Jednak pragniemy także aby pojawiły się na naszym portalu bardzo rzadkie przedmioty i dziedziny nauczania.

Nasz portal składa się nie tylko z ogłoszeń. Tak jak na całym świecie nasza misją jest upowszechnianie standardów edukacji. Na naszych stronach pojawią się artykuły dotyczące nauczania tworzone przez najlepszych metodyków współpracujących ze szkołami językowymi, uczelniami oraz centrami korepetycji. Wszystkie treści są tworzone indywidulnie dla każdego kraju.

Z okazji otwarcia portalu w Polsce przygotowaliśmy także specjalne ceny na wszystkie dodatkowe usługi płatne.Zapisz się na newsletter

Dziękujemy! Twój adres e-mail został zapisany.