Korepetytorzy język angielski - Łódź

Znaleziono 45 ogłoszeń
rozwiń opis
Najlepsze korepetycje z angielskiego w ŁodziPortal Super-Edu jest miejscem, w którym można z łatwośc ...

Najlepsze korepetycje z angielskiego w Łodzi

Portal Super-Edu jest miejscem, w którym można z łatwością znaleźć korepetycje z języka angielskiego. Prowadzone w Łodzi zajęcia mogą mieć różny charakter – od lekcji w niewielkich grupach, przez spotkania indywidualne, po nowoczesne konwersacje online. Gromadziny ogłoszenia nauczycieli z wieloletnim stażem, a także studentów. U nas propozycję dla siebie znajdą także osoby, które chcą skorzystać z oferty szkół lub centrów językowych.

Nauka angielskiego na wszystkich poziomach

Dzięki Super-Edu wyszukanie idealnych korepetycji z języka angielskiego nie będzie stanowiło żadnego problemu. Do wyboru jest nauka u nauczyciela bądź z dojazdem do ucznia, przygotowująca do matury, zdobycia certyfikatów, doskonaląca umiejętności nabyte w szkole, rozwijająca słownictwo lub gramatykę. Wiele ofert pozwala na wybór nauczyciela posiadającego dobre opinie, mającego wieloletnie doświadczenie w nauczaniu bądź stosującego nowoczesne metody pracy.

Korepetycje język angielski Łódź

Naszym celem jest łączenie potencjalnych uczniów z nauczycielami. Zachęcamy wszystkich dających korepetycje z angielskiego na terenie Łodzi do rejestracji w naszym serwisie – założenie konta zajmuje zaledwie chwilę i podobnie jak dodawanie ogłoszeń jest darmowe. Wyróżnione lub podbite oferty pozwalają natomiast zwiększyć skuteczność poszukiwań pracy. Dodaj własną propozycję korepetycji lub szukaj korepetytora najlepszego dla siebie – z portalem Super-Edu z pewnością osiągniesz sukces!


Pokaż ogłoszenia wg:
Stronaz3

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy! Twój adres e-mail został zapisany.