American Native Accent

Wrocław
80 - 90 zł/h
Witam!

Nazywam się Marlena i jestem Native Speakerem ze Stanów Zjednoczonych. Urodziłam się w Stanie New Jersey. Język angielski jest moim ojczystym językiem, lecz proszę się nie obawiać, potrafię również posługiwać się językiem polskim! Prowadzę zajęcia na wielu poziomach nauczania niezależnie od poziomu osoby zainteresowanej, zaczynając od dzieci w wieku szkolnym (szkoła podstawowa,
gimnazjum oraz liceum!) oraz studentów aż po osoby dorosłe które chcą poprawić swoje umiejętności prywatnie bądź też profesjonalnie.

Dla uczniów: oferta skierowana dla młodzieży której brakuje konkretnej motywacji lub informacji podczas zajęć wyłącznie szkolnych. Skoncentrujemy się na słownictwie w praktyce (czyli rozmowie), przerobimy ciekawą tematykę która jest poruszana podczas zajęć szkolnych w sposób nie wzbudzający zainteresowania oraz przygotujemy się do egzaminów na każdym etapie szkolnictwa (egzamin gimnazjalny/maturalny). Gwarantuje zmianę poglądu na język angielski w trakcie pierwszych zajęć!
Dla osób dorosłych: Pomagam w przełamaniu tzw. bariery językowej, lęków i obaw przed poprawnym mówieniem, płynności języka, akcencie oraz bogactwem i różnorodnością słownictwa. Zajęcia dla osób poszukujących tzw. Business English są jak najbardziej możliwe. Jeśli jesteś zainteresowany/a lekcjami w atmosferze bez stresu oraz na wysokim poziomie, zapraszam do kontaktu!

Zajęcia odbywają się w Marcinkowicach,okolice Oława. Możliwość zajęcia przez SKYPE. W razie dodatkowych pytań lub zainteresowaniem zapraszam do kontaktu!
Cena za jedną osobę 75zł
P.S.- cena za dwóch osób 100zł
Wystawiam Rachunek. :))
Marlena Jarska
Marlena Jarska
668638201
Zobacz profilwyślij zapytanie

Ogłoszenia powiązane

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy! Twój adres e-mail został zapisany.