Angielski - coś nowego? Zdecydowanie tak, ale jak?

Gdańsk
40 - 50 zł/h
Zajmuję się angielskim na wszystkich poziomach szkolnych. Mam na imię Adam i jestem człowiekiem młodym ze świeżym podejściem do uczniów. Ukończyłem klasę matury międzynarodowej z oceną 6 z języka angielskiego oznaczającą jego znajomość na poziomie CPE. Odkryłem w sobie zdolności pedagogiczne i predyspozycje do pracy z ludźmi i wiem, że moja praca daje sporą satysfakcję obu stronom korepetycji.

Koniec z bezproduktywnym siedzeniem na korepetycjach! Oferuję spotkania z angielskim, które jednocześnie wymagając od ucznia zaangażowania, nie są obarczone stresem, będącym ostatnią rzeczą jakiej chcemy przy nauce języka. Stawiam na indywidualne podejście i doskonale zdaję sobie sprawę z mankamentów nauczania szkolnego, obniżających efektywność przyswajania języka obcego. Gwarantuję naukę angielskiego, która zapewni świetną jego znajomość nie tylko na użytek szkolny, ale też życiowy.

Zapraszam do kontaktu i ustalenia szczegółów współpracy (mam konkretne metody pracy, ale jestem elastyczny przy propozycjach uczniów i ich opiekunów). Spróbuj czegoś nowego. Wtedy angielski nie będzie językiem obcym, a stanie się kolejnym narzędziem do sukcesu, ogólnie pojętego sukcesu.

Do zobaczenia ;)
Adam Zając
Adam Zając
661985837
adamzajac7
Zobacz profilwyślij zapytanie

Ogłoszenia powiązane

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy! Twój adres e-mail został zapisany.