Chemia z chemią na każdym poziomie

Środa Wielkopolska
30 - 50 zł/h
Doświadczony nauczyciel chemii udzieli korepetycji, pomoże w odrobieniu lekcji i jasno wytłumaczy trudne zagadnienia. Wszystkie poziomy nauczania.

Nazywam się Anna Podbielska i jestem korepetytorem chemii.

Ze mną każdy twój plan naukowy stanie się realnym celem, który będziemy realizować wspólnymi siłami, abyś osiągnął sukces. Potrzeba ci osoby, która zorganizuje dla Ciebie jasny i przejrzysty plan, dostosowany do twoich potrzeb i czasu? Nie masz motywacji do nauki, szybko rezygnujesz z założonych celów? Wszyscy zaczynaliśmy od tego samego, dlatego wiem jak ciężko jest zmotywować się do działania, ustalić odpowiedni harmonogram tak by zmaksymalizować wyniki i utrzymać się w postanowieniu pracy do końca. Dlatego zadzwoń, bądź napisz do mnie a pokaże ci jak to zrobić! Podczas pierwszych zajęć będę chciała dowiedzieć się o tobie jak najwięcej. O twojej przebytej drodze edukacji, celach, marzeniach. Bądź pewien, że twoja sytuacja zostanie przeanalizowana w pełni indywidualnie. Na podstawie wcześniejszego wywiadu, dobiorę do Ciebie indywidualny tok nauczania wraz z materiałami w postaci ( książek, zbiorów zadań, autorskich zajęć, innych pomocy). Dobierzemy formę zajęć do twoich oczekiwań. ( zajęcia online, u Ciebie, u mnie )

MOJE DOŚWIADCZENIE
Doświadczenie zdobywałam w pracy z uczniami szkoły średniej, ale także indywidualnie z uczniami szkoły podstawowej. Każdego roku analizowałam swoich uczniów pod względem naukowym, dzięki czemu ulepszałam metody nauczania i zajęć, wszystko to po to byś jako uczeń osiągnął sukces. Regularnie doskonaliłam mój warsztat zgodne z podstawą programową. Zapraszam do skorzystania z moich korepetycji. Zapewniam Cię że pomogą ci: zdobyć wymarzony wynik na maturze, dostać się na wymarzoną uczelnię, wyrównać szkolne zaległości.

Wszystkich chętnych zapraszam do kontaktu telefonicznego lub smsem pod numerem : 509975109 lub e-mail: annamariapo@wp.pl

Anna Podbielska
Anna Podbielska
509975109
Anna Podbielska
Zobacz profilwyślij zapytanie

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy! Twój adres e-mail został zapisany.