Efektywna nauka chemii!

Wrocław
50 zł/h
Zapraszam na korepetycje z chemii wszystkich gimnazjalistów i licealistów. Zapewniam przygotowanie zarówno do egzaminu gimnazjalnego jak i do matury. Pomogę również wszystkim tym, dla których chemia jest niemałym wyzwaniem i sprawia kłopoty w szkole.
Jestem doktorantką chemii na Uniwersytecie Wrocławskim. Studia licencjackie z chemii ukończyłam na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Metodycznie do pracy z uczniami gimnazjum i liceum przygotowało mnie Centrum Edukacji Nauczycielskiej. Od pięciu lat prowadzę z powodzeniem korepetycje z chemii, a praktyki w szkołach pozwoliły mi na poznanie od podszewki podstawy programowej w gimnazjum i liceum. W ramach praktyk prowadziłam również zajęcia laboratoryjne dla uczniów wielu szkół, dlatego nie są mi obce wszelkie eksperymenty, które pomagają zrozumieć chemię i zdać maturę z doskonałym wynikiem.
Na zajęciach omawiam tematykę dostosowując się do tempa i zdolności ucznia. Nie widzę możliwości, aby ktoś wyszedł z korepetycji nie rozumiejąc omawianych zadań.
Oferuję dojazd do ucznia, lekcje u mnie (ul. Mikołowska) lub w Bibliotece UWr (Joliot-Curie), gdzie są również dobre warunki do nauki.
Wszelkie materiały dydaktyczne przygotowuję samodzielnie i dla każdego ucznia według jego indywidualnych potrzeb.
Daria Szeliga
Daria Szeliga
791361323
Zobacz profilwyślij zapytanie

Ogłoszenia powiązane

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy! Twój adres e-mail został zapisany.