J.ANGIELSKI w miłej atmosferze :)

Kraków
40 - 50 zł/h
Serdecznie zapraszam na indywidualne zajęcia z j. angielskiego na każdym poziomie!
Niby to znasz angielski, ale nadal jesteś nieśmiały w mowie? Chciałbyś powiększyć swój zasób słownictwa? A może meandry gramatyczne to Twoja słabość? Albo po prostu chcesz pozbyć się szeroko pojętej bariery językowej? Jeżeli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!
Oferuję zajęcia indywidualne z j. angielskiego face-to-face (osobiście, nie online) na terenie Starego Miasta, np. w bibliotekach czy kawiarniach, z ew. dojazdem do ucznia (posiadam bardzo elastyczny grafik). Oczywiście z zachowaniem środków ostrożności związanych z covid-19 ???? Największy nacisk kładę na rozmowę (cel – osiągnięcie swobody językowej), jednakże bez żadnego stresu, osądzania czy presji. Najważniejsze jest by czuć się dobrze we własnej skórze posługując się angielskim! Chętnie pomogę także ze wszystkim co tyczy się słownictwa, gramatyki, pisania, rozumienia ze słuchu czy tekstów pisanych, ekspresji itd. Dostosowuję się do zainteresowań i potrzeb ucznia wykorzystując różne materiały – zarówno w wersji papierowej, jak i video czy audio. Nie przygotowywuję też do żadnego typu egzaminów. Z ogromną chęcią pomogę rozwinąć płynność językową, słownictwo i sposób wysławiania się, ale celem jest osiągniecie pełnej swobody w anglojęzycznym świecie, a nie robienie zadań pod klucz :)
O mnie – jestem zapalałą podróżniczką, wieczną wolontariuszką i obecną studentką UJ. Kontakt z j. angielskim mam od lat (posiadam CAE), a doszlifowywałam go w Europie i za oceanem. Posiadam paroletnie doświadczenie w nauczaniu j. angielskiego, do nauki którego zachęcałam ludzi w najróżniejszym wieku, z rozmaitych kręgów społecznych/kulturowych i w wielu różnych kontekstach. Językiem tym posługuję się na co dzień.
Bardzo ważna jest dla mnie przyjazna, ‘’wychillowana’’ atmosfera, bez żadnego stresu, ocen czy wygórowanych wymagań. Zero kompleksów, uprzedzeń czy negatywnej krytyki :)
Jeżeli nadal jesteś zainteresowany/a, to serdecznie zapraszam do kontaktu!
Nel Tyborska
Nel Tyborska
604280827
Zobacz profilwyślij zapytanie

Ogłoszenia powiązane

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy! Twój adres e-mail został zapisany.