JĘZYK ANGIELSKI-LEKCJE INDYWIDUALNE

Rzeszów
40 - 50 zł/h
Udzielam prywatnych lekcji z języka angielskiego.
Z wykształcenia jestem nauczycielką, a także tłumaczem. Oferuję lekcje uczniom szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum, studentom. Przygotowuję do matury, testów gimnazjalnych, certyfikatów: FCE, CAE, CPE, Intensive General English.
Uczę od podstaw a także w stopniu zaawansowanym osoby, które zamierzają wyjechać za granicę.
Zajęcia są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdej uczącej się osoby. Wszystko jednakże zależy od tego, jakie wymagania będą Państwo mieć co do zagadnień językowych. Lekcje polegają m.in. na:
- konwersacji, porozumiewaniu się w języku obcym (MÓWIENIE jest najważniejszą rzeczą w języku);
- rozwijaniu umiejętności rozumienia tekstu słuchanego;
- rozwijaniu umiejętności rozumienia tekstu czytanego;
- objaśnianiu poszczególnych zagadnień gramatycznych.
Główny nacisk kładę jednak na tzw. "formę użytkową języka" czyli umiejętność prowadzenia rozmów w danym języku obcym, porozumiewanie się.
Nauczanie języków obcych to mój zawód i jednocześnie ogromna pasja. Doskonalenie się w tej dziedzinie jest dla mnie rzeczą ogromnie ważną, ponieważ "stawiam" na rozwijanie wszystkich umiejętności językowych moich Uczniów na jak najwyższym poziomie i na najlepsze wyniki w nauce. Od pewnego czasu prowadzę również własną firmę, która zajmuje się nauczaniem języków europejskich i szkoleniami biznesowymi.
Jeśli chodzi o nauczanie dzieci, lekcje mogą odbywać wspólnie z rodzicami lub osobno: lektor-dziecko. Zajęcia mogą odbywać się również w domu dziecka.
Zajęcia na poziomie szkoły średniej głównie zawierają materiał obowiązujący na maturze. Prowadzę zajęcia na poziomie każdej klasy szkoły średniej, zarówno z maturzystami (poziom podstawowy i rozszerzony), olimpijczykami jak i uczniami mającymi problemy z nauką bieżącą lub chcącymi poszerzyć którąkolwiek ze sprawności językowych.
Profil indywidualnych zajęć dla dorosłych ustalam zawsze wspólnie podczas pierwszego spotkania. Charakter nauki w tej grupie wiekowej jest dość zróżnicowany i w zależności od potrzeb zajęcia mogą przygotowywać do:
-praktycznej komunikacji językowej-wyjazdu za granicę
-odświeżenia znajomości języka
-spełnienia wymagań korporacyjnych
Posiadam własne materiały do nauki, które są w cenie lekcji.
Lekcje odbywają się u mnie (centrum miasta), u ucznia lub przez skype. Wystawiam również FAKTURY VAT!!
Moje techniki nauczania gwarantują 100% skuteczność!
Więcej informacji znajdą Państwo na mojej stronie internetowej:
www.szkolenia-wissen.pl
Zapraszam serdecznie.
Cena: 40 zl /godz 60 min
Iwona Ważna
+48 607 813 508
Zobacz profilwyślij zapytanie

Ogłoszenia powiązane

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy! Twój adres e-mail został zapisany.