Język angielski - przygotowanie do matury

Poznań
20 - 30 zł/h
Język angielski - kurs maturalny przygotowujący do egzaminu maturalnego z języka angielskiego na poziomie podstawowym lub rozszerzonym oraz części ustnej.

Zapisz się na zajęcia http://maturaplus.pl
Każdego przygotujemy do matury!
METODY PRACY:
powtórka podstawowych zagadnień gramatycznych, nauka pisania tekstu użytkowego wg. kryteriów CKE, nauka strategii rozwiązywania testów sprawdzających czytanie i słuchanie ze zrozumieniem, rozwiązywanie wszystkich typów zadań maturalnych, powtórka słownictwa z 15 grup tematycznych, opisywanie ilustracji, praca ze stymulusem – zestawianie i kontrastowanie, ćwiczenie rozmów sterowanych, szlifowanie kompozycji, płynności i poprawności wypowiedzi, matury próbne – analiza kart oceny
PODCZAS KURSU NAUCZYSZ SIĘ:
rozwiązywać testy typu: Prawda/Fałsz, wielokrotnego wyboru, dobieranie, wypowiadać się pisemnie formie listu, emaila, wpisu na blogu, z zachowanym limitem słów uwzględniając treści zawarte w poleceniu, unikać typowych błędów egzaminacyjnych, stosować strategie egzaminacyjne, opisywać ilustracje, porównywać i zestawiać zdjęcia i idee ze sobą, wyrażać i uzasadniać własną opinię na ważne społecznie tematy, wyrażać myśli w formie opisowej w przypadku nieznajomości słownictwa, reagować na pytania egzaminatora
21 LAT DOŚWIADCZENIA
Matura Plus posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów maturalnych i na wyższe uczelnie. Działamy nieprzerwanie od 1996 roku. Nasze kursy uznawane są za jedne z najlepszych na poznańskim rynku edukacyjnym. Od ponad 20 lat pomagamy licealistom w doskonałym zdaniu matury i dostaniu się na wymarzone kierunki.
NAJLEPSZA KADRA
Naszą największą wartością są znakomici wykładowcy. Kadrę nauczycielską kursów stanowią nauczyciele poznańskich liceów, którzy są egzaminatorami OKE.
DOGODNA LOKALIZACJA
Mieścimy się w doskonałej lokalizacji blisko Dworca Głównego i w pobliżu przystanków Ułańska, Wyspiańskiego, Szczanieckiej i Park Wilsona.
TEL. 791 374 738, 536 598 057, 733 582 680, 664 563 753
Matura Plus
(1)
791374738
Zobacz profilwyślij zapytanie

Ogłoszenia powiązane

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy! Twój adres e-mail został zapisany.