Korepetycje / Konwersacje z j.Francuskiego

Warszawa
50 zł/h
Bonjour!

Potrzebujesz pomocy z językiem francuskim w zakresie edukacyjnym lub poza ? świetnie trafiłeś - Bienvenue à bord...
Jestem Native Speakerem (IBO + 3 lata studiów na Pantheon-Sorbonne).
Aktualnie pracuję w dziedzinie informatycznej z językiem francuskim na rynku szwajcarskim, belgijskim, francuskim i kanadyjskim od ponad 5 lat.
Z chęcią pomogę w lekcjach, korepetycjach, konwersacjach lub zakresie pozaedukacyjnym z j.Francuskiego w cenie 45-55/godz (możliwa większa ilość godzin. Cena zależna od dojazdu).
Gwarancja doświadczenia, miłej atmosfery i spokojnego podejścia do każdej osoby oraz adaptacji pod ucznia / uczennicę w każdym wieku, w końcu o wasze dobro tu chodzi.
Mój język jest praktykowany od wielu lat, w codziennej pracy i nie limituje się tylko do wiedzy szkolnej. Jestem zwolennikiem nauki przyjemnej i aktywnej: słuchanie piosenek, regularna praca z tekstem, korzystam z podręczników osób uczących się (z reguły robię sobie ksero), a nie typowego dla wielu osób "kucia się". Jestem również wymagający, jeśli chodzi o odrabianie lekcji i przykładanie się do zadań (po ówczesnym zatwierdzenie tej metody przez Państwa).
Miejsce nauki, u osoby uczącej się, kontakt mailem lub telefonicznie na wskazany numer telefonu (jeśli nie odbieram to proszę wysłać sms, oddzwonię). Uczę od ponad 5 lat, aktualnie prowadzę już kilka osób, dni i godziny do ustalenia. Zapraszam serdecznie w godzinach popołudniowych lub wieczornych również w weekendy.

A plus
Łukasz Pro
Łukasz Pro
515595726
Zobacz profilwyślij zapytanie

Ogłoszenia powiązane

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy! Twój adres e-mail został zapisany.