Korepetycje: Niemiecki, Matematyka, Fizyka

Rokietnica
40 zł/h
Udzielam korepetycji z języka niemieckiego,matematyki i fizyki. Podczas pierwszych zajęć zaznajamiam się z programem i potrzebami, następnie wytyczamy cel działania

preferencje:

język niemiecki:
w związku z długoletnim pobytem w Austrii (18 lat) i ukończeniem szkoły podstawowej i technikum władam językiem niemieckim potocznym i technicznym na poziomie bardzo dobrym. Po powrocie do polski pracowałem w niemieckojęzycznych koncernach,gdzie w ramach pracowniczych szkoleń wewnętrznych przeprowadzałem zajęcia z języka niemieckiego

matematyka i fizyka:
korepetycje na poziomie liceum i gimnazjum, po zapoznaniu się z materiałem. Uzgadniamy zakres, do którego sam się przygotowuję, a następnie przekazuje go dalej. Matematyka jest rożnie wykładana i dlatego wymagane jest rożne podejście. Zależy mi, żeby wiedza była przekazana w jak najbardziej przystępny sposób.
Chcę podejść jak najbardziej profesjonalnie do zagadnienia, w związku z tym mogą Państwo ode mnie oczekiwać pełnego zaangażowania bez patrzenia na zegarek.

Pierwsze dwie jednostki przeznaczam na zapoznanie się z osoba korepetytowaną i są one nie odpłatne. W związku z tym, że nie jestem mobilny, udzielam korepetycji tylko u siebie w mieszkaniu w Mrowinie.

Jednostka to 60min, koszt jednej jednostki to 40zl.
Kontakt mailowy kw12879@gmail.com
Konrad Wojtkowiak
516566777
Zobacz profilwyślij zapytanie

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy! Twój adres e-mail został zapisany.