KOREPETYCJE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Warszawa
50 zł/h
Dziecko rozpoczyna naukę nowego języka? Ma kłopoty z odrobieniem zadania domowego? Pociecha jedyne z czym kojarzy język obcy, to wielki mętlik w głowie i niepoukładana gramatyka?
Gwarantuję, że już po pierwszych zajęciach będzie widoczny efekt, a dziecko zacznie mieć pozytywne nastawienie do nauki języka angielskiego!
Chętnie przekażę wiedzę na poziomie przedszkolnym-zerowym,podstawowym,gimnazjalnym jak i licealnym (w tym matura).Jestem studentką filologii germańskiej na Uniwersytecie Gdańskim, po klasach językowych zarówno w gimnazjum jak i liceum w grupach zaawansowanych. Mieszkałam w Niemczech, gdzie przebywałam w otoczeniu osób różnej narodowości (Niemcy, Brytyjczycy, Amerykanie itd.). Chętnie poprowadzę konwersacje abyś mógł/mogła poczuć swobodę w rozmowie. Pomogę w napisaniu pracy, tłumaczeniu itp.
Od zawsze sprawiało mi przyjemność spędzanie czasu z dziećmi, zatem chętnie rozwinę umiejętności językowe i tych młodszych w miłej atmosferze :)
Po każdych zajęciach informuję opiekuna co nowego wprowadziłam nalekcji, podaje rady, które mogą ułatwić naukę w domu, przekazuje wszelkie moje uwagi.
Każdy uczeń ma zapewnione materiały dostosowane do jego umiejętności językowych. Lekcja przebiega w kilku etapach-przeplatana nauką z zabawą. Jestem otwarta na wszelkie propozycje dotyczące sposobu prowadzenia zajęć.
Posiadam bardzo dużą ilość materiałów, także dla małych dzieci, które dopiero rozpoczynają naukę języka angielskiego. Gwarantuję miłą atmosferę oraz owocne zajęcia.
Posiadam dodatkowo certyfikaty językowe z UG z języka niemieckiego oraz włoskiego w związku z ukończeniem tam lektoratów jezykowych.

Zapraszam :)
Karina Wrona
793384659
Zobacz profilwyślij zapytanie

Ogłoszenia powiązane

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy! Twój adres e-mail został zapisany.