Korepetycje z matematyki- od zaraz

Wrocław
30 - 40 zł/h
KOREPETYCJE Z MATEMATYKI
Z matematyką Ci nie po drodze? Chcesz mieć lepsze wyniki i przy okazji miło spędzić czas? Z chęcią Ci pomogę. Swoją wiedzę opieram na własnym toku nauczania matematyki, którą zdałam na wysoki wynik (pomimo bycia ,,humanem’’ w liceum), także wiem ,,z czym to się je’’ i co temu towarzyszy. Oprócz tego moje lekcje opieram na technikach efektywnego uczenia się oraz koncentracji, która w nauce jest niebywale ważna.


PROGRAM LEKCJI
Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie kształtując pod niego własny grafik nauki, ponadto posiadam swoje gotowe materiały, także nic więcej oprócz odrobiny chęci nie będzie Tobie potrzebne ????

Forma w jakiej lekcję będą się odbywać jest do uzgodnienia. Za pierwszą lekcję tylko 30 złotych.

KILKA SŁÓW O MNIE
Jestem studentką I-roku Biotechnologii na Politechnice Wrocławskiej. Z zamiłowania zgłębiam tajniki ludzkiej pamięci oraz działanie ludzkiego mózgu. Na co dzień interesuje się programowaniem, tworzeniem stron webowych oraz psychologią, a także planuje zdawać niedługo matematykę rozszerzoną.

Matura, egzamin gimnazjalny, materiał szkolny? Razem damy temu radę. Już teraz zadzwoń pod nr. 739214132 i umów dogodny Tobie termin, a razem zaczniemy przygotowania do twojego egzaminu.

Pozdrawiam serdecznie Alicja.
Alicja Grzegorzek
Alicja Grzegorzek
739214132
Zobacz profilwyślij zapytanie

Ogłoszenia powiązane

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy! Twój adres e-mail został zapisany.