Matematyka/Chemia/Fizyka dr nauk technicznych

Bydgoszcz
100 - 120 zł/h
Korepetycje z matematyki, chemii i fizyki. Dowolny poziom trudności.

Przygotowuję do MATURY w tym IB HL lub SL poziom rozszerzony wg nowych i starych zasad – potrzebnej do ubiegania się na studia medyczne – oraz matury międzynarodowej IB i egzaminu SAT.
Kontakt przez e-mail: mathematic/chemistry@gmail.com

Zajęcia z matematyki - z uczniami szkół (szkoły podstawowe, gimnazja, licea) pracuję korzystając z podręcznika, który mają w szkole oraz na materiałach własnych. Korzystam również ze zbiorów testów/zadań. Na geometrii rysuję razem z uczniem używając wszystkich przyborów. Dzięki kamerze możemy konsultować swoje rysunki. Na lekcjach stosuję metodę ćwiczeniową i korzystam z pomocy dydaktycznych, modeli.
Kamera internetowa jest podstawowym i niezbędnym wyposażeniem naszych lekcji, dodatkowo będziemy pracowali na wirtualnej tablicy, pozwoli to nam na współdziałanie i realną interakcję. To bardzo przyjazne narzędzie i dające dużą satysfakcję.
Moi uczniowie osiągają naprawdę bardzo wysokie wyniki i współpracują ze mną przez długi czas.

Efekty współpracy ze mną - Moi uczniowie są laureatami Olimpiad, konkursów matematycznych - Kangur i Pionier; Olimpiady Chemicznej, konkursu im. A Swinarskiego . Najliczniejsza grupa pośród nich to uczniowie, którzy pracując ze mną dłuższy czas zostają studentami m.in. PG, PWr-wydział elektroniki AiR, PW i UW-wydziały chemii i kierunki związane inżynierią najnowocześniejszych materiałów (grafen, nanowłókna, polimery przewodzące).... najbardziej oblegane kierunki w kraju.

Zajęcia prowadzę w wartkim tempie obrazując omawiane zagadnienia starannie dobranymi przykładami wszystkich typów zadań.

Uczniowie i Studenci - pomagam przygotować się do klasówek z wszystkich działów matematyki. Studentom kierunków przyrodniczych do wejściówek, kolokwiów z wszystkich działów chemii organicznej i nieorganicznej. Udzielam również pomocy przy tworzeniu sprawozdań z laboratoriów chemicznych.

Multimedia - Uczniowie podczas lekcji online (Skype) ze mną, korzystają nie tylko z kamery internetowej, ale przede wszystkim, z tablicy wirtualnej w czasie rzeczywistym. Dzięki temu mogę współpracować z uczniem wpisując notatki, rysując lub importując obrazy, które następnie błyskawicznie zapisujemy w pdf i uczeń może budować swój zeszyt zajęć.

Wspieranie zaangażowania ucznia do nauki (matematyka, chemia, fizyka) - Wszystkie (!) zadania rozwiązuję równolegle z uczniem. Ma to ogromne znaczenie szczególnie w trakcie lekcji geometrii. Używam wówczas przyborów geometrycznych i kreślę wszystkie rysunki na papierze pod kamerą. Podczas lekcji chemii buduję kulkowe modele cząsteczek, wspólnie przewidujemy kolejne etapy reakcji oraz dużo rysujemy, aby pobudzić wyobraźnię. Często rozwiązujemy zadania, dużo liczymy, gdyż chemia to nauka ścisła i wiele czerpie z matematyki. Zajęcia, które prowadzę z chemii pomagają moim uczniom rozumieć procesy biologiczne, biologię komórki, biochemię i w konsekwencji immunologię, gdy zostają już studentami uczelni medycznych.

Lubię uczyć, jest to moja praca. Jestem wesoła, ale bardzo dbam, aby pilnie pracować na lekcjach.
Ceny lekcji: 75.00 zł/45 minut
100.00 zł/60 minut
150.00 zł/90 minut (1,5 godz.)

Zajęcia ze studentami 180,00 zł/ 90 min
Barbara Racz
mathematic.chemistry@gmail.com
Matematyka / Chemia
Zobacz profilwyślij zapytanie

Ogłoszenia powiązane

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy! Twój adres e-mail został zapisany.