Matematyka i inteligencja – rozwijaj na raz! :D

Zakopane
100 - 120 zł/h
https://www.youtube.com/watch?v=IuD9HFqwZzA&t=1s
https://www.youtube.com/watch?v=mEhkzMY7sxA&t=1s

Filmiki z powyższych linków są przykładami materiałów dostępnych na moim kanale matematycznym Blondynka Uczy Matmy. Samego kanału niestety tymczasowo nie prowadzę (niedługo zamierzam do niego wrócić). Ale zapraszam do obejrzenia jako "dowód" moich umiejętności i przykład tego, w jaki mniej więcej sposób zazwyczaj tłumaczę :)

Korepetycje tylko ONLINE (nie odbiegają jakością od stacjonarnych). Prowadzę firmę, więc mogę wystawiać faktury za wszystkie korepetycje.

Nie rozumiesz kompletnie nic z matematyki i wstydzisz się tej pierwszej lekcji? Nie bój się, od tego właśnie jestem, by Ci pomóc, bez oceniania :) Gwarantuję swobodną atmosferę, wyrozumiałość i dużo zaangażowania z mojej strony. Ale od Ciebie również tego zaangażowania oczekuję. Pomogę w przygotowaniu do klasówek, kartkówek, matury czy w odrobieniu pracy domowej, ale przede wszystkim pomogę wszystko ZROZUMIEĆ, bo kiedy chcemy wyuczać się matmy na pamięć, to zazwyczaj na dłuższą metę tylko sobie szkodzimy :)

Posiadam około 11-letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji z matematyki (dla osób w bardzo różnym wieku i o bardzo różnym poziomie wiedzy). Podchodzę do nauczania z perspektywy ucznia, ponieważ sama stosunkowo niedawno nim byłam, więc wydaje mi się, że wiem, w jaki sposób docierać do niego z tematami, za który nie wie jak się złapać.

Staram się utrzymywać balans między przygotowywaniem ucznia typowo pod wymogi programu nauczania a nakierowywaniem go na praktyczne rozumienie matematyki przydającej się w życiu (z jednoczesnym rozwijaniem logicznego myślenia).

Oferuję pomoc głównie uczniom szkół średnich (poziom podstawowy i rozszerzony). W niektórych przypadkach również uczniom podstawówki i studentom. Serdecznie zapraszam też osoby dorosłe, które chcą ponadrabiać zaległości z matematyki lub porozwijać swoje zdolności umysłowe dzięki jej świadomemu praktykowaniu (ćwiczeniu jej ze zrozumieniem).

Należę do stowarzyszenia Mensa (zrzeszającego 2% najinteligentniejszych ludzi na świecie) i inteligencja, umysł znajdują się w kręgu moich zainteresowań. Dodatkowo studiuję psychologię. Te dwie rzeczy sprawiają, że moje zajęcia to coś więcej niż tylko czysta nauka matematyki.

Cena za 45 minut lekcji: 100 zł
Cena za 60 minut lekcji: 120 zł

Pierwsza 60-minutowa lekcja próbna płatna pół ceny (60 zł)! Po lekcji próbnej ustalamy zasady dalszej, regularnej współpracy.
Julita Chylińska
Julita Chylińska
694982578
Zobacz profilwyślij zapytanie

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy! Twój adres e-mail został zapisany.