Matematyka szybko i łatwo

Kraków
40 - 60 zł/h
Dziękuję za zainteresowanie moim ogłoszeniem.
Tanio, szybko, profesjonalnie , w miłej bezstresowej atmosferze i przystępnej formie.

KIM JESTEM
Jestem nauczycielem matematyki i informatyki oraz absolwentem Uniwersytetu Pedagogicznego w zakresie nauczania matematyki i informatyki.

W CZYM MOGĘ POMÓC?
Uczę gimnazjalistów, licealistów, studentów oraz przygotowuję do matury podstawowej oraz rozszerzonej z matematyki lub/i infromatyki.

CO MNIE WYRÓŻNIA?
• Praktyczny sposób przekazywania wiedzy z niezbędnym minimum teorii.
• Wskazuję związek omawianych zagadnień z „życiem na co dzień” lub potencjalnej pracy zawodowej, co bardzo korzystnie wpływa na chęć uczenia się.
• Indywidualne podejście.
• Sposób prowadzenia lekcji.
• Sumienność
• Zaangażowanie
• Cierpliwość

JAK WYGLĄDAJĄ LEKCJE
Matematyka jest przedmiotem ścisłym i z tego powodu może sprawiać spore trudności. Jestem jednak pewien, że wspólnie znajdziemy sposób na ich opanowanie. Korepetycje opieram na pełnym partnerstwie.

DOŚWIADCZENIE
Korepetycji z matematyki udzielam od 15 lat, zawsze starając się elastycznie dopasować do każdego poziomu.

KILKA SŁÓW O MATURZE
Musicie państwo wiedzieć, że bardzo wnikliwie analizują zadania, które pojawiły się do tej pory na maturach. Dzięki temu wiem, że jest kilka typów zadań, które zawsze się pojawiały i aby je rozwiązać można wykorzystać kilka sprytnych sztuczek oraz kilku konkretnych schematów, których zawsze uczę, a co przynosi oczekiwane efekty.
Stawiam przede wszystkim na praktykę, teorii podaję jedynie niezbędne minimum niewykraczające poza wymogi egzaminu maturalnego.

Bardzo lubię to co robię, nie pozostawiam niejasności w temacie tłumacząc każde zagadnienie tak długo jak będzie to konieczne. Intensywność i sposób prowadzenia zajęć pozostawiam do uzgodnienia.

GORĄCO ZACHĘCAM DO WSPÓŁPRACY!
Rafał Kuch
500728865
Zobacz profilwyślij zapytanie

Ogłoszenia powiązane

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy! Twój adres e-mail został zapisany.