NIDERLANDZKI Holenderski Wrocław ONLINE Native GRUPOWE

Wrocław
Do ustalenia
Hallo lieve lezer,

Hoe gaat het ?

Ik was net op zoek naar jou om een cursus Nederlans te starten in Wrocław vanaf eind september/begin oktober. Klinkt geweldig, toch ?

To i jeszcze wiele wiele więcej na kursie języka niderlandzkiego który rozpoczyna się już we wrześniu/październiku na terenie Wrocławia. Zajęcia odbywają się w samym centrum w komfortowych warunkach nauczania w małych grupach od 3-6 osób. Oczywiście przed rozpoczęciem darmowe spotkanie oraz weryfikacja językowa w celu dopasowania do grupy. Program/podręcznik/materiały w tym cele oraz preferencje uczniów zostaną wówczas dopasowane. 
Dla 3 osobowej grupy zajęcia 90 minutowe wychodzą 70 zł od osoby. Przy większej ilości osób nowa oferta zostanie wydana  - oczywiście na korzyść ucznia :).

Pragnę Cię zachęcić ..

- nie tylko kulturą krajów niderlandzkojęzycznch, która mówi za siebie - rowery, czekolada i te sprawy ale także faktem, że niderlandzki to język niszowy ciągle poszukiwany w środowisku biznesowym i nie tylko ! Zarówno Belgia jak i Holandia maja prężnie rozwijające rynki we wielu dziedzinach z zakresu technologii i IT. Czy wiedziałeś na przykład, że Philips w Eindhoven wynalazł kasetę wideo jak i audio oraz DVD..., a no widzisz :).

- jak i moją osobą. Jestem osobą dwujęzyczną, native speaker zarówno z j. polskiego jak i niderlandzkiego od dawien dawna, wychowana w Belgii. Na codzień jestem od dwóch lat wykładowcą róźnych przedmiotów niderlandzkojęzycznych na Uniwersytecie Wrocławskim oraz prowadzę kursy komercyjne i zajmuję się tłumaczeniami zwykłymi. Pracowałam w przeszłości dla różnych szkół językowych prowadząć zajęcia na różnych poziomach zaawansowania, dla różnych odbiorców dużych i tych mniejszych. Jestem obeznana z środowiskim korporacyjnym w tym zajęć z business English oraz zajęć in-company zarówno z języka niderlandzkiego jak i angielskiego. Język niderlandzki to jednak mój język rodzimy w związku z tym zajęcia w tym języku lubię najbardziej :).

Ponadto, kocham zwierzęta, tańczę salsę i interesuję się naturoterapią a to co NAJWAŻNIEJSZE uwielbiam prowadzić kursy grupowe z języka niderlandzkiego, gdyż m.in. :

- motywują do nauki z uwagi na małą liczebność grupy organizowanych kursów

- pozwalają na relax oraz zaprzyjaźnienie się (oczywiście wymagam ale w pożyteczny i sensowny sposób)

- otwierają na komunikację, przełamując blokady

- pozwalają na uczenie się nawzajem

- pozwalają na implementowanie gier językowych, dzięki którym bardzo dużo można się nauczyć bawiąc się

- uczą struktury, przez wzajemną obserwację oraz wspólna analizę 

- pozwalają na implementowanie nowoczesnych metod ICT

- są tańsze dla kursanta

W związku z tym polecam z całego serca i zapraszam do kontaktu.

DutchAcademy Sandra Szpic 
DutchAcademy Sandra Szpic
603335006
Zobacz profilwyślij zapytanie

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy! Twój adres e-mail został zapisany.