Pogotowie korkowe u doktoranta PŁ

Łódź
30 - 40 zł/h
Problemy z *fizyką lub matematyką*? Niezaliczone kartkówki bądź klasówki? Oddech zbliżającej się matury? A może zbliżające się kolokwium, bądź termin oddania sprawozdania? Spokojnie i bez stresu ;) *Zadzwoń, a na pewno rozwiążemy wspólnie Twoje problemy!*

Od przeszło 10-miu lat pomagam na poziomach *szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum jak i pierwszych lat studiów*. Przygotowuję do *matury*, *testów gimnazjalnych*, pomagam w *pisaniu sprawozdań* z wykonanych ćwiczeń laboratoryjnych oraz w sposób ciekawy i nierzadko niestandardowy wyjaśniam to czego szkolny nauczyciel nie był w stanie :) *Uważam, że nie ma mało pojętnych uczniów - są tylko kiepscy nauczyciele* :)

Krótko o mnie: sam jestem aktualnie na 4-tym roku studium doktoranckiego na Politechnice Łódzkiej i realizuje się w mojej pasji jaką jest fizyka ;) Oba poprzednie stopnie studiów: inżynierskie i magisterskie ukończyłem z wynikiem celującym :)

Mieszkam w Zgierzu. Moja stawka to 60 PLN/90 min lub 70 PLN/120 min z dojazdem (w przypadku okolic Zgierza i Radogoszcza mogę zejść 10 PLN z ceny). Na korepetycje dojeżdżam w okolice *Zgierza*, *Aleksandrowa Łódzkiego*, *Radogoszcza*, *Teofilowa* lub *Bałut*. W przypadku innych lokalizacji proszę o kontakt telefoniczny – spróbujemy znaleźć kompromis ;)

W grupie taniej ;) A z doświadczenia wiem, że przy nauce w grupie od 2 do 4 osób pada dużo więcej na pozór dziwnych pytań, które znacznie przyspieszają zrozumienie materiału ;) Więc jeśli chcecie uczyć się wspólnie z kolegą lub koleżanką nie widzę przeciwwskazań. Stawka zależy od liczności grupy, ale wychodzi jednostkowo dużo taniej ;)

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt – najszybszy telefoniczny lub mailowy :) Jeśli nie będę mógł odebrać - oddzwonię ;)
Rafał Sadowski
Rafał Sadowski
731581841
Zobacz profilwyślij zapytanie

Ogłoszenia powiązane

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy! Twój adres e-mail został zapisany.