Speak Up Bydgoszcz

Bydgoszcz
10 - 120 zł/h
O SPEAK UP
Szkoła języka angielskiego Speak Up należy do firmy SPEAK UP LEARNING Sp. z o.o. Speak Up to sieć nowoczesnych szkół języka angielskiego, która liczy kilkadziesiąt placówek w Polsce oraz na świecie. Obecnie planowane są otwarcia kolejnych szkół za granicą.

Czy chciałbyś swobodnie komunikować się po angielsku? Zwiedzać świat bez bariery językowej i rozmawiać bez tremy na spotkaniach biznesowych? Chcesz znaleźć prostą metodę nauki języka angielskiego? Na dodatek chciałbyś dopasować program nauczania do swoich indywidualnych potrzeb i wielu codziennych zajęć? Jeśli nurtują Cię te lub podobne pytania, jesteś we właściwym miejscu i we właściwym czasie. A odpowiedź jest jedna: Speak Up!

Witamy w naszej szkole językowej!

Jesteśmy szkołą unikalnych rozwiązań. Naszym celem jest Twój sukces językowy.
Gwarantujemy, że z nami nauczysz się języka angielskiego szybko i skutecznie.

SPRAWDŹ, CO NAS WYRÓŻNIA
I DOŁĄCZ DO SPEAK UP
PROFESJONALIZM I DOŚWIADCZENIE –SŁUCHAMY I UCZYMY.
Wizytówką naszej szkoły są wykwalifikowani lektorzy języka angielskiego, którzy z zaangażowaniem podejmują się największych wyzwań dydaktycznych i wspierają słuchaczy na drodze do sukcesu językowego.
Już ponad 200 tysięcy zadowolonych słuchaczy wybrało doświadczenie naszych lektorów i jakość naszych kursów języka angielskiego.

ELASTYCZNOŚĆ I INDYWIDUALNE PODEJŚCIE –DOPASOWUJEMY I REALIZUJEMY.
Na podstawie testu kwalifikującego pomożemy dobrać odpowiedni dla Ciebie kurs języka angielskiego. W Speak Up uczysz się angielskiego wtedy, kiedy Ci pasuje i w sposób, jaki Ci odpowiada. To Ty zarządzasz i decydujesz, a my dostosowujemy rozwiązania do Twoich oczekiwań.
Angażujące zajęcia, skuteczny program, jakość, której jesteśmy pewni.

INNOWACYJNE METODY – STAWIAMY NA ROZWÓJ.
W nauczaniu języka angielskiego stosujemy unikalne rozwiązania dydaktyczne przy jednoczesnym wykorzystaniu najnowszych technologii oraz rozwiązań. Masz dostęp do zajęć i materiałów w dowolnym momencie oraz tam, gdzie chcesz.
Speak Up Bydgoszcz
695213954
Zobacz profilwyślij zapytanie

Ogłoszenia powiązane

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy! Twój adres e-mail został zapisany.