woski

Warszawa
30 - 90 zł/h
Filmy, gry, obraz, dźwięk to podstawowe materiały. Konwersacje, korepetycje, matura, studia, nauka od podstaw. Wykorzystuję naturalną metodę nauki, bez gramatyki dla uczących się indywidualnie. Ja uczę mówić, a nie wypełniać tabelki z ćwiczeniami. Ogrom materiałów. Interesujące lekcje. Średnia matur 92%. Na życzenie możliwość nauki w maleńkiej grupie. Cena jest zawsze ustalana indywidualnie. Zapraszam na lekcje języka włoskiego zarówno początkujących jak i zaawansowanych, na lekcje indywidualne od podstaw oraz na korepetycje.
Pracuję stworzonym przeze mnie autorskim programem nauczania posiadającym również elementy z kilku najefektywniejszych metod nauki języka.
Głównie bazuję jednak na naturalnej metodzie przyswajania języka, przez co jest niewiele gramatyki, a ta niezbędna jest tak opracowana i podana, że przyswojenie jej przeliczam na minuty :).Moim celem nawet przy korepetycjach nie jest opanowanie regułek tylko mówienie.
Podczas lekcji wykorzystuję wiele materiałów m.in filmy, audiobooki, gry komputerowe i planszowe w niewielkim stopniu podręcznik i ćwiczenia,stosuję techniki pamięciowe zaczerpnięte z Programacji Neurolingwisycznej oraz wizualizację wszystko to dostosowane do poziomu nauki i w 100% do naturalnego rytmu przyswajania
wiedzy przez ucznia. Tempo nauki jest zawsze obustronnie ustalane, możemy uczyć się tylko podczas lekcji bez konieczności nauki w domu.
Przez 18 lat mieszkałam we Włoszech, tam studiowałam psychologię na wydziale filologii na Uniwersytecie Parmeńskim.
tel.888 036 966
Beata Barbara
Beata Barbara
888036966
Zobacz profilwyślij zapytanie

Ogłoszenia powiązane

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy! Twój adres e-mail został zapisany.