Zawodowy korepetytor - ponad 20 lat doświadczenia

Świebodzice
60 - 120 zł/h
Szukasz korepetytora z matematyki, który pomoże Ci zrozumieć i opanować ten przedmiot? Chcesz przygotować się do matury, egzaminu ósmoklasisty lub konkursu? Potrzebujesz korepetytora, który nie ucieknie, gdy zaczną się trudniejsze tematy? A może po prostu chcesz podnieść swoje oceny i zyskać pewność siebie?

Jeśli tak, to zapraszam Cię na korepetycje z matematyki online z doświadczonym i cierpliwym zawodowym korepetytorem. Uprzedzam jednak, że po 2-krotnym, bardzo ciężkim przechodzeniu COVID'a prowadzę zajęcia WYŁĄCZNIE ONLINE.

Oferuję indywidualne i skuteczne lekcje, dostosowane do Twojego poziomu i celów. Uczniom szkół średnich pomagam opanować materiał zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym, natomiast jeśli chodzi o uczniów szkół podstawowych to preferuję ósmoklasistów.

Na moich zajęciach:

• wyjaśnię Ci matematykę w prosty i przystępny sposób,
• pokażę Ci praktyczne zastosowania matematyki w życiu codziennym,
• pomogę Ci rozwiązywać zadania i problemy różnego stopnia trudności,
• sprawdzę i poprawię Twoje błędy i niedociągnięcia,
• dostarczę Ci materiały i ćwiczenia dodatkowe,
• zmotywuję Cię do samodzielnego myślenia i uczenia się.
• Korzystam z nowoczesnych narzędzi do komunikacji online, takich jak np Skype, Teams czy Google Meet. Możesz mieć pewność, że z mojej strony lekcje będą przebiegać sprawnie i bez zakłóceń.

Moja cena za popołudniową lekcję 45-minutową wynosi 90 zł ale zapewniam atrakcyjne rabaty dla stałych uczniów oraz pakietów lekcji.
Prowadzę również zajęcia poranne w cenie o połowę niższej. Szczegóły na stronie, której adres znajduje się w moim logo.

Jeśli jesteś zainteresowany/a moją ofertą, zadzwoń pod numer telefonu 500 878 960 (ale tylko do 14.00). Po 14-tej wyślij SMSa, bo nie odbieram telefonu podczas prowadzenia zajęć.

Nie zwlekaj i zacznij naukę matematyki bez zbędnego stresu!
Leszek Chmielewski
Leszek Chmielewski
500 878 960
tylko dla zapisanych
Zobacz profilwyślij zapytanie

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy! Twój adres e-mail został zapisany.