angielski komunikatywnie

Łódź
Do ustalenia
Speaking – Zajęcia w formie scenek z życia wziętych- Speaking, speaking i jeszcze raz speaking. Podczas zajęć największy nacisk położy jest na mówienie. Najważniejsze są dla mnie rezultaty – student ma nauczyć się dobrze i płynnie mówić po angielsku, by później móc zdobyć wymarzoną pracę lub/i bez większych problemów porozumieć się swobodnie na wakacjach.
Moi studenci to przede wszystkim osoby dorosłe (pracownicy korporacji i właściciele firm) oraz studenci, którzy pragną zdać egzamin z zakresu angielskiego biznesowego na poziomie B2.

Uczę angielskiego ogólnego (np. potrzebnego do podróżowania – jak porozumieć się w hotelu, w restauracji, na lotnisku, w sklepie, na stacji benzynowej, w warsztacie samochodowym czy u lekarza. Mam opracowane różne warianty tych ogólnych tematów, tak by w sposób ciekawy i kreatywny razem ze studentem powtarzać i utrwalać najważniejsze słówka i zwroty. Cel tego typu zajęć – pomóc studentowi konkretnie reagować w języku angielskim na problemy, które dotyczą życia codziennego). Po kilku tygodniach nauki widać już konkretne efekty.
p.s. Dziękuję wszystkim moim byłym i obecnym studentom – bez Was nie udałoby mi się stworzyć tylu ciekawych materiałów.
***
Dla osób zainteresowanych ekonomią, zarządzaniem oraz marketingiem także organizuję zajęcia, których celem jest rozwinięcie umiejętności płynnego mówienia po angielsku.
Z racji faktu, iż pracowałam w kilku korporacjach (dział HR oraz jako przewodnik wycieczek) mam wiedzę praktyczną z zakresu ekonomii, zarządzania i Public Relations oraz marketingu.
Serdecznie zapraszam na zajęcia!

Moją największą satysfakcją jest moment, w którym pracownik np. banku XYZ po 4 miesącach nauki podchodzi do mnie i mówi, iż dzięki zajęciom z angielskiego u mnie przełamał barierę związaną z mówieniem oraz iż potrafi sam zadawać konkretne pytania i brać czynny udział w dyskusjach. Ważne jest dla mnie bowiem to, by dana osoba potrafiła odnaleźć się w niemal każdej sytuacji także w związku z wyjazdem w delegację służbową do kraju XYZ.


Speaking to speaking, jednakże każdy z moich studentów dostaje podstawowe kompendium gramatyczne (do poczytania w domu na spokojnie, aby odkurzyć wiedzę zdobytą na wielu poprzednich kursach i szkoleniach). Z kolei podczas zajęć ze mną, gdy jest problem związany ze zrozumieniem studenta, wówczas na chwilę wracamy do danego zagadnienia gramatycznego. Wyjaśniamy co i jak i wracamy dalej do mówienia po angielsku. Dzięki temu, na kolejnych zajęciach student nie popełnia w kółko tych samych błędów.
To malutkie kompendium gramatyczne to takie min. wiedzy umożliwiające komunikowanie się po angielsku według prostych, logicznych zasad:)***

Serdecznie zapraszam na zajęcia!

p.s.1
Za zajęcia wystawiam rachunki

p.s.2
Zajęcia odbywają się w Łodzi. Prowadzę tylko i wyłącznie zajęcia indywidualne. Wierzę bowiem, iż tylko zajęcia w systemie 1 na 1 dają najlepsze rezultaty.

p.s.3
Istnieje także możliwość poprowadzenia zajęć w centrum miasta Łodzi.

Zapraszam na zajęcia,
Magda
tel: 573 942 284
facebook: English4work - tam znajdziecie Państwo także informacje o blogu, który prowadzę i który dotyczy metod nauki języków obcych
Magdalena W
Magdalena W
573 942 284
Zobacz profilwyślij zapytanie

Ogłoszenia powiązane

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy! Twój adres e-mail został zapisany.