Korepetycje Chemia, 70zł/60min, dowolny poziom nauczania

Bydgoszcz
70 zł/h
Podstawowe informacje:
Udzielam korepetycji z Chemii na dowolnym poziomie nauczania, cena 70zł/60 minut, nauczanie w sposób dowolny - u ucznia, u nauczyciela, przez skype/zoom. Mogę również pomóc z podstawami matematyki i fizyki. Tel: 534 198 033
Obszar: Bydgoszcz Jagiellońska 113, osiedle Paryskie lub Skype/zoom z tablicą interaktywną - wygodne dla wszystkich polecam :) .
Dodatkowe informacje:
Jestem magistrem chemii, a nauczanie chemii to moja miłość i pasja:). Posiadam kwalifikacje nauczycielskie, a praktyki nauczycielskie odbyłem w szkole podstawowej nr 24 i liceum nr 1 w Toruniu. Podczas nauczania staram się pobudzać wyobraźnie i stosować analogie do świata makroskopowego żeby nie zasypywać ucznia stertą równań/niezrozumiałych pojęć. Na sam start wykorzystuje proste analogie i różne formy nauczania, co pozwala na skuteczniejsze zapamiętanie materiału i przechowanie go w pamięci długotrwałej . Świadomość tego, że dzięki mnie uczeń coś zrozumiał/dobrze napisał klasówke jest bardzo budujące i satysfakcjonujące.Posiadam zestaw plastikowych modeli i atomów do prezentowania wielu problemów chemicznych, zestaw krótkich filmików pokazujących Chemię od strony praktycznej, dużą ilość materiałów ze studiów chemicznych i doświadczenie w pracy laboranta i technologa w galwanizernii(wykorzystanie chemii w praktyce). Zapraszam do współpracy:).
Krzysztof Schmeichel
Krzysztof Schmeichel
534198033
Zobacz profilwyślij zapytanie

Ogłoszenia powiązane

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy! Twój adres e-mail został zapisany.