Korepetycje z języka angielskiego

Kraków
40 - 60 zł/h
Zapraszam na lekcje online z dowolnego miejsca w Polsce i nie tylko !
Cennik:

45 zł/60min dla poziomów od A1-B1 General English, matura podstawowa
50zł/60 min dla poziomów od B2-C2 General English, matura rozszerzona
55zł/60 min przygotowanie do egzaminów (FCE, CAE, CPE)
60zł/60 min Business English

Angielskiego uczę się od 5 roku życia. Język doskonaliłam zarówno w Polsce jak również w trakcie swojego rocznego pobytu w Londynie. W Londynie uczęszczałam na intensywny kurs, który pozwolił mi na uzyskanie najwyższego z certyfikatów CPE. Moje drzwi do kariery również stanęły otworem, kiedy rozpoczęłam pracę w międzynarodowym wydawnictwie, gdzie na co dzień posługiwałam się językiem angielskim w kontaktach z klientami zagranicznymi. Wcześniej odbywałam również praktyki językowe m.in. w agencji nieruchomości, zajmując się obsługą klienta zagranicznego. Następnie całkowicie poświęciłam się nauczaniu zakładając własną szkołę językową. Obecnie kończę również wymarzone studia magisterskie na wydziale filologii angielskiej UJ.

Oferuję lekcje w przyjaznej atmosferze oraz system nauki dostosowany do potrzeb uczniów. Stawiam nacisk na praktykę. Staram się aby w czasie zajęć realizować również tematy bliskie zainteresowaniom moich uczniów :)

Zapraszam wszystkich zainteresowanych :)) Chętnie odpowiem na wszystkie pytania dotyczące moich metod nauczania.

SKYPE
Od dłuższego czasu wszystkie moje lekcje odbywają się online. Część osób, które znam jest do takiej formy zajęć z góry uprzedzona. Dlatego zaznaczam, że program zajęć, materiały z których korzystamy NIE RÓŻNIĄ się ani trochę od tego co robię na tradycyjnych zajęciach.
Opcja online oferuje za to większą elastyczność i wygodę. Potrzebujemy jedynie sprawny komputer z kamerą oraz dobry Internet :)) Gorąco zachęcam, bo nie taki diabeł straszny jak go malują:)

Doświadczenie:
*7 lat doświadczenia w nauczaniu osób dorosłych i młodzieży:* *przygotowanie do certyfikatów językowych: FCE, CAE, CPE *przygotowanie do matury podstawowej i rozszerzonej *General i Business English (HR, Marketing)

Certyfikaty:
CPE, TEFL, TESOL
Katarzyna Stamenkov
Katarzyna Stamenkov
886198120
Zobacz profilwyślij zapytanie

Ogłoszenia powiązane

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy! Twój adres e-mail został zapisany.