Korepetycje z Matematyki Gimnazjum Liceum Matura Warszawa

Warszawa
40 - 60 zł/h
Dzień dobry

Jestem absolwentem Wojskowej Akademii Technicznej z tytułem magistra inżyniera.

Przygotuję do bieżących sprawdzianów, pomogę przy pracach domowych, wyjaśnię trudne zagadnienia, zainteresuję matematyką, przygotuję do egzaminu gimnazjalnego, a wszystko to w miłej i bezstresowej atmosferze.

Jestem osobą wymagającą, dzięki czemu moi uczniowie sprawnie przechodzą przez egzaminy gimnazjalne i trafiają do dobrych liceów.

Zajęcia mogą się odbywać u mnie (Okolice ochoty ratusz albo Kabaty blisko metra), mogę również dojezdzac do ucznia. Preferowane dzielnice to Ursynow, Wola, Ochota, Mokotow, Bemowo, Wilanow. Jestem bardzo elastyczny co do godzin i dni, udzielam zajec rowniez i w weekendy.
Standardowo zajecia zaczynaja sie od sprawdzenia pracy domowej, oraz powtorzenia wiedzy teoretycznej. Na kazde zajecia moge przygotowac dodatkowe materialy, ktore zebralem przez kilka lat udzielania zajec. Nastepnie rozwiazujemy zadania, oraz kazde zajecia koncza sie drobna praca domowa w celu utrwalenia przepracowanego materialu. Najwazniejsza rzecza jest systematyczna samodzielna praca ucznia, ktora pomoze przygotowac sie do biezacych sprawdzianow czy egzaminow oraz nadgonic zaleglosci.

Zapraszam do kontaktu 509 - 122 -127
Mateusz Korepetytor
Mateusz Korepetytor
509122127
Zobacz profilwyślij zapytanie

Ogłoszenia powiązane

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy! Twój adres e-mail został zapisany.