Prof. korepetycje z matematyki (metro Wierzbno) - 1h gratis!

Warszawa
50 - 60 zł/h
Witam, bardzo dziękuję za zainteresowanie moim ogłoszeniem.

Parę słów o mnie:
Mam na imię Andrzej (l. 29) i matematyki uczę nieprzerwanie od 9 lat, wykorzystując do tego mój dar tłumaczenia, który odkryłem w czasie studiów inżynierskich, kiedy zostałem poproszony przez przyjaciela do tego, bym pomógł jego siostrze zdać egzamin gimnazjalny. Dziewczyna zdała egzamin bez problemu, a ja dostrzegłem, że mogę zrobić coś dobrego dla innego człowieka - pomóc mu . Od tego czasu zajmuję się przygotowywaniem uczniów zarówno stricte do egzaminów, jak i do tego, co na codzień może ich spotkać na lekcjach matematyki. *I robię to bardzo dobrze.

Gdzie i kogo uczę:
Uczniów przyjmuję u siebie, a takzę oferuję lekcje z dojazdem do ucznia. Mieszkam na Mokotowie, zaraz obok stacji metro Wierzbno .
Lekcja z dojazdem kosztuje u mnie odrobinę więcej, a sam mieszkam w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. Wybór należy oczywiście do ucznia.

Pracuję z uczniami praktycznie w każdym wieku, choć nie ukrywam, że największą satysfakcję sprawia mi nauka uczniów ze szkoły średniej, którzy sami wyciągają do mnie rękę o pomoc i mają ambicję, aby tę rękę chwycić i dzięki niej wznieśc się na wyższy poziom :) Nie jest jednak tak, że istnieje dolna granica wieku, poniżej której nie chcę zgodzić się na współpracę. Równie dobrze wychodzą ze spotkań ze mną uczniowie szkół podstawowych. Chętnie wprowadzam najmłodszych w piękny świat matematyki :)

Moje lekcje:
Sukces w szkole lub na egzaminie opieram z grubsza na dwóch bliskoznacznych, a jednak różnych czynnikach. Są to:

zrozumienie zagadnienia
nauka poprawnego wykonyawnia zadań

Sukces w ramach pierwszego kryterium opieram na:

Swoim darze aneislkiej cierpliwości
Telencie do prostego wykładania zawiłycn nawet zagadnień matematycznych
Wieloletnim doświadczeniu w obchodzeniu się z naprawdę bardzo zróżnicowanymi typami uczniów i ich predyspozycji

Charekterystyczne zadowolenie ucznia ze świeżo przeprowadzonej lekcji stanowi dla mnie (swoją drogą bardoz przyjemny) wyznacznik tego, że podopieczny posiadł dzięki tej lekcji narzędzia zrozumienia i klarowny sposób patrzenia na omawiane zagadnienie, co jednak jest dopiero wstępem do sukcesu szkolnego.

Do pary ze zrozumeiniem, musi, w szczególności w warunkach "szkolnej batalii" iść także sprawność i biegłość w rozwiązywaniu zadań , która pozwala stawić czoło najtrudniejszym łamigłówkom matematycznym, jakie czekają ucznia na klasówce lub egzaminie. Przygotowanie do tych jakże istotnych testów, których wynik stanowi wyznacznik dobrej nauki stanowi trzon mojego przygotowania do zawodu korepetytora, o którym możecie Państwo przekonać się już po pierwszej przeprowadzonej ze mną lekcji :)

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

Współpraca:
Pierwszym warunkiem podjęcia współpracy jest chwycenie za telefon i wykręcenie mojego numeru :) 884-365-804 . Jeśli ktoś woli, możemy się również umówić drogą SMS tudzież @.
Oferuję pomoc doraźną, a przede wszystkim oczywiście stałą współpracę w celu podniesienia umiejętności matematycznych.
Z mojego doświadczenia wynika, że w przypadku cyklicznych spotkań, najlepszą długością trwania pojedynczego spotkania jest 90 minut i podjęcie takich lekcji sugeruję zawsze uczniom, jednakże oczywiście decyzja odnośnie długości lekcji jest ostatecznie po stronie ucznia.
Cena za moje lekcje waha się i wynosi 50-60 zł / 60 min (nie licząc ewentualnego dojazdu). Ostateczna kwota, na jaką umawiam się z uczniem zależy od kilku czynników, a są to

Długośc trwania pojedynczej lekcji
Liczba lekcji przewidziana w tygodniu
Poziom nauczania oraz poziom obecnych umiejętności
Ewentualny dojazd do ucznia

Uczę tak, aby w szkole nic mojego ucznia nie mogło zaskoczyć, a do egzaminu podszedł z ugruntowaną wiedzą i pewnością siebie. Taki jest cel moich korepetycji i z pełną pasją realizuję go już od 9 lat nauczania.
Zachęcam do przyłączenia się do rzeszy zadowolonych klientów!

Andrzej Pec
884-365-804
Andrzej Pec
Andrzej Pec
884365804
Zobacz profilwyślij zapytanie

Ogłoszenia powiązane

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy! Twój adres e-mail został zapisany.