Studentka medycyny udzieli korepetycji z matematyki

Bydgoszcz
40 zł/h
Jestem studentką medycyny czwartego roku. Od października udzielę korepetycji z matematyki na poziomie szkoły podstawowej oraz liceum (matura na poziomie podstawowym). Posiadam trzyletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji, których prowadzenie rozpoczęłam po napisaniu matury z matematyki na poziomie rozszerzonym z bardzo dobrym wynikiem.



W miłej atmosferze wyjaśniam najtrudniejsze zagadnienia, pomagam w odrabianiu pracy domowej, przygotowuję do klasówek i bieżących zaliczeń, a także pomagam w powtórkach do egzaminu ósmoklasisty lub matury.



Podczas zajęć największy nacisk nakładam na wyjaśnienie problemu matematycznego od podstaw; krok po kroku zwiększając trudność zagadnienia tak, by uczeń mógł samodzielnie, rozumiejąc temat, ćwiczyć dalej w domu.



Korepetycji najchętniej udzielam u siebie w mieszkaniu, ale jest także możliwość przeprowadzenia zajęć u ucznia bądź online.



Pierwsze zajęcia są za POŁOWĘ CENY i służą poznaniu ucznia, jego wymagań oraz wspólnemu opracowaniu strategii działania :)
Korepetycje trwające 2 godziny zegarowe - TANIEJ



Zapraszam do kontaktu!

Ogłoszenia powiązane

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy! Twój adres e-mail został zapisany.