Angielski - profesjonalizm, niezawodność, efekty

Kraków
70 zł/h
Lektorka prezentująca najwyższe standardy w zawodzie (filologia angielska UJ, doktorat, stopień nauczyciela dyplomowanego, metodyk, egzaminator, 15 lat doświadczenia), zaprasza na lekcje języka angielskiego skrojone na miarę indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Specjalizuję się w pomocy dorosłym, którzy na indywidualnych lekcjach chcą poprawić swój poziom angielskiego, nabrać pewności siebie i płynności, przełamać bariery, poszerzyć słownictwo, zacząć swobodnie mówić.
Zdaje sobie sprawę z tego, że wiele ludzi ma za sobą negatywne doświadczenia z językiem; wiele prób nauki podejmowanych ciągle od nowa albo od tego samego poziomu. Są to niedobre wspomnienia z kursów i szkół, gdzie mniej pewne siebie osoby siedzą milcząco nie mając szansy odezwać się na zajęciach. Zdaję sobie sprawę, że wielu osobom nauka języka kojarzy się z robieniem nudnych ćwiczeń i wypełnianiem kratek, wiem że wiele osób czuje się zniechęconych i nie ma chęci na powtórkę z przeszłości. Mogę z całą odpowiedzialnością obiecać przełamanie tego schematu. Rozumiem też, że czasami największym problemem jest pokonać bariery psychologiczne, przełamać się i zacząć mówić, uwierzyć w siebie i własne umiejętności. Przestać się wstydzić, oceniać, skupiać na własnych błędach i niedoskonałościach.

Gwarantuję profesjonalizm i równocześnie pragmatyczne, komunikacyjne podejście. Nastawienie zindywidualizowane i pozarutynowe metody pracy. Stawiam na mówienie, praktyczne zastosowanie języka, realną rozmowę. Z drugiej strony nie obiecuję cudów, nie piszę "skutecznie i szybko". Skutecznie - mam nadzieję, ale oznacza to także uczciwą pracę ze strony ucznia, szybko - tak się nie da. Po prostu i tyle.
Słucham ludzi, szanuję ich oczekiwania i potrzeby. Zapewniam solidność i ciągłość - mieszkam całe życie w Krakowie i całe życie uczę. Nie wyjadę za granicę i nie "zniknę". Ludzie uczą się ze mną czasami wiele lat.
Jestem oddana swojemu zawodowi. Lubię ludzi i lubię uczyć. Nie odwołuję zajęć. I tego także oczekuję z drugiej strony. Nauka aby była efektywną inwestycją wymaga systematyczności oraz kontynuacji - i o to staram się zadbać. Dostarczam materiały.
Wystawiam faktury (rachunki). Możliwość rozliczenia przelewem na konto. Nie dojeżdżam. Zapraszam do siebie. Pułkownika Nullo (okolice Ronda Mogilskiego). Preferuję kontakt przez email (staram się nie odbierać telefonu w czasie lekcji).
INFO specjalne dla alergików: w domu są koty.
Agnieszka Domosławska
Agnieszka Domosławska
501109166
Zobacz profilwyślij zapytanie

Ogłoszenia powiązane

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy! Twój adres e-mail został zapisany.