Korepetycje chemia - MATURA, egzamin gimnazjalny

Kraków
30 - 50 zł/h
Hej :)
Zastanawiałeś/aś się może jak ma wyglądać Twoje życie za kilka lat? Może już od dawna widzisz się w białym fartuchu przy stole operacyjnym? A może właśnie planujesz zostać drugim Gregorym Housem i żaden toczeń nie będzie Ci straszny? Albo czekasz na kolejne spotkanie z Meredith Grey, bo wiesz, że możesz kiedyś być na jej miejscu.
Jeśli po głowie chodzi Ci myśl o zostaniu lekarzem, to nie oszukujmy się… przed Tobą długa droga. Ale bez wątpienia jednym z pierwszych punktów, który musisz odhaczyć do celu jest matura. I tutaj ja chcę Ci pomóc :)

Udzielam korepetycji z zakresu gimnazjum i szkoły średniej (głównie poziom rozszerzony i przygotowania do matury). Posiadam obszerny zbiór materiałów i arkuszy. Ze swojej strony gwarantuję profesjonalizm i miłą atmosferę na zajęciach. Zależy mi przede wszystkim, żebyś osiągnął/ęła jak najwyższy wynik, czy też oceny, które będą Cię satysfakcjonować :)

Krótko o mnie:
Jestem studentką CMUJ na kierunku lekarski, absolwentką krakowskiego Sobieskiego. Udzielaniem korepetycji zajmuję się od 3 lat.
Jeśli nie można się ze mną skontaktować telefonicznie proszę o wiadomość SMS lub kontakt drogą mailową. Możliwe, że akurat prowadzę zajęcia. Skontaktuje się w możliwie jak najszybszym czasie. :)

Certyfikaty:
Laureatka Konkursu Wiedzy Chemicznej organizowanego przez Uniwersytet Jagielloński. Matura z chemii na poziomie rozszerzonym - 95% Doświadczenie w pracy jako korepetytor dla ogrodedukacyjny
Magda Łabęcka
518241818
Zobacz profilwyślij zapytanie

Ogłoszenia powiązane

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy! Twój adres e-mail został zapisany.