Korepetycje, MATURA, sprawdziany, egzaminy

Kraków
40 - 60 zł/h

Jestem absolwentem V Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie. Ukończyłem profil biologiczno-chemiczny, zdawałem maturę na poziomie rozszerzonym, uczestniczyłem w wielu konkursach i olimpiadach. Obecnie studiuję na Collegium Medicum UJ, dlatego wiem co zrobić my matura była zdana przez Ciebie na możliwie jak najwyższy wynik !!
Oferuję przygotowania do tego, aby matura z chemii była prostym, wręcz banalnym testem czas ZACZĄĆ.
Skuteczne metody nauki, sprawdzone techniki, które umożliwiają uczniom opanowanie materiału i wykorzystanie go w stresujących sytuacjach (mnemotechniki nie dopuszczające do sytuacji maturze, egzaminie, teście, sprawdzianie do znanej wszystkim sytuacji "jak to szło ..."
Nauka intensywna, mnemotechniki, najczęściej popełniane błędy i zadania ! Wszystko wg standardów OKE, CKE !!!
Własne, autorskie zadania, analiza błędów, najczęściej popełniane błędy przez abiturientów i wiele, wiele innych! ***Oferuję*** - MATURA PROJECT :: KOMPLEKSOWY KURS MATURALNY OD A DO Z:: Bieżący materiał:
- przygotowanie do bieżących lekcji, sprawdzianów, kartkówek na poziomie SP, gimnazjum, liceum, studia; przygotowanie do Egzaminu Gimnazjalnego (biologia, chemia); wyrównywanie bieżącego materiału ; - pomoc doraźną

- rozwiązywanie zadań "na odległość"

Skontaktuj się ze mną, a zobaczysz, że chemia może być ciekawym przedmiotem :)
!!!!
Napisz, zadzwoń, a zobaczysz, że trafisz na najbardziej dopasowane do twoich potrzeb lekcje a efekty będą zaskakujące !!!
Karol Ożóg
Karol Ożóg
791931741
Zobacz profilwyślij zapytanie

Ogłoszenia powiązane

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy! Twój adres e-mail został zapisany.