Korepetycje z autorką kursu Matematyka Gryzie

Bielsko-Biała
150 - 180 zł/h
Autor M a t e m a t y k a G r y z i e - kursu do matury i egzaminu ósmoklasisty zaprasza na korepetycje.
Mój kurs dostępny jest w Google Play, AppStore oraz na stronie matematykagryzie(kropka)pl.
Aktualnie zwolniło się kilka miejsc na korepetycje indywidualne ponieważ okazało się, że mój kurs w zupełności wystarcza.

Nie wpuszczam na lekcje bez odrobionego zadania domowego, gdyż praca w domu jest bardzo ważna w procesie nauki matematyki! :)
Jestem dostępna w okresie wakacji.
Prowadzę lekcje online z wykorzystaniem specjalnej tablicy multimedialnej.

Opinie:
„Pani Kamila jest świetną korepetytorką, potrafi przekazać wiedzę i zmobilizować do nauki nawet opornego delikwenta. Mój syn po miesiącu korepetycji ( egzamin poprawkowy ) powiedział: jak to jest możliwe, że po tak krótkim czasie wiem więcej niż przez cały rok szkolny . Nic więcej nie trzeba dodawać. Pani Kamilo BARDZO DZIĘKUJĘ :) i do zobaczenia w roku szkolnym :)
Pozdrawiam
Katarzyna"

To tylko jedna z pozytywnych opinii o mnie :) serdecznie zapraszam na korepetycje!

Jako małe dziecko chodziłam na korepetycje na których nauczyciel nie wymagał ode mnie żebym odrobiła zadanie ani się nauczyła. Oczywiście ja cieszyłam się natomiast moi rodzice wyrzucali pieniądze w błoto. Dlatego zdecydowałam, że u mnie będzie inaczej. Bez odrobionego zadania nie wpuszczam na lekcje, co kilka lekcji zapowiadam kartkówkę. Staram się motywować do nauki :)

Uwielbiam matematykę a jeszcze bardziej uczyć ludzi tak aby wszystko stawało się dla nich jasne. Prowadzę matematycznego bloga (ponad 3,5 miliona wyświetleń) którego większość z Was chętnie odwiedza oraz TikToka z zadaniami matematycznymi (400 tysięcy obserwujących). Dziesięć lat temu zdałam maturę na poziomie rozszerzonym, jestem na bieżąco z materiałem, gdyż cały czas udzielam korepetycji. Jestem dyplomowanym nauczycielem matematyki. Wygrałam matematyczną Olimpiadę o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej.

Uczę w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. Przygotowuję do egzaminu ósmoklasisty oraz do matury podstawowej i rozszerzonej. Ze swojej strony zapewniam profesjonalny poziom nauczania, przygotowanie do zajęć wraz ze wszystkimi potrzebnymi materiałami oraz indywidualne podejście do ucznia. :)

Posiadam specjalny zeszyt z zadaniami z ubiegłych lat. Zrozumienie i rozwiązanie ich zagwarantuje zdanie matury na co najmniej 50%. Mój program nauki jest indywidualnie dobierany dla każdego ucznia. Wygląda tak: przy każdym spotkaniu rozwiązywane jest około 10 zadań różnie punktowanych (1-5pkt). W domu uczeń musi na bieżąco powtarzać sposoby ich rozwiązań. Co około 3 lekcje uczeń pisze kartkówkę z dotychczasowych zadań (ok 15 min 3 zadania).

Organizuję też obowiązkowe darmowe próbne egzaminy poprawkowe, matury oraz egzaminy ósmoklasisty. Jest to najlepszy sposób sprawdzenia postępu w nauce.

Opinie:
Katarzyna
Jako rodzic ucznia II klasy gimnazjum z czystym sumieniem mogę polecić Panią Kamilę innym rodzicom. Pani ma świetne podejście do ucznia, potrafi zmotywować nawet tych, którym nie chce się zbyt wiele. Syn jest bardzo zadowolony, zajęcia odbywają się w miłej i spokojnej atmosferze. Bardzo indywidualne podejście. W ubiegłym roku kilkakrotnie korzystaliśmy z kilku korepetytorów i w końcu trafiliśmy do Pani Kamili do której syn chodzi z przyjemnością a ja wiem, ze wydane pieniądze nie są wyrzucane w błoto!!

Aneta
Polecam:) Pani Kamila potrafi zmotywować do nauki nawet gimnazjalistę ;)) niezwykle cierpliwa osoba ( ! ) co jest ogromnym atutem zwłaszcza przy dużych zaległościach. Jasno i zrozumiale tłumaczy.

Jowita
Bardzo polecam, świetna nauczycielka w prosty sposób umie wytłumaczyć trudny materiał. Lekcje prowadzone są w miłej i przyjaznej atmosferze, dzięki czemu nie mam problemu zapytać się o coś czego nie rozumiem (jak miałam u poprzednich korepetytorów). Jeżeli ktoś szuka osoby, która w spokojny, przejrzysty sposób wytłumaczy mu matematykę to polecam zadzwonić pod ten numer.
Kamila Matematyka
Kamila Matematyka
664958889
Zobacz profilwyślij zapytanie

Ogłoszenia powiązane

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy! Twój adres e-mail został zapisany.