korepetycje z biologii

Łódź
40 zł/h
Dzień dobry, oferuje korepetycje z biologii na poziomie szkoły podstawowej i liceum na poziomie podstawowym i rozszerzonym.
*Moja oferta jest skierowywana do uczniów:-
-przygotowując sie do egzaminu ośmioklasisty oraz matury,
-pragnących jednorazowo powtórzyć materiał, zrozumieć zakres danego materiału.
*O Mnie:
Zdawałam na maturze biologie oraz chemię w stopniu rozszerzonym, osiągnięty wynik pozwolił mi rozpocząć te studia. Studiowałam Ratownictwo Medyczne na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, obecnie jestem studentka zaoczna na kierunku psychologia.
*Mój program :
Mój program skierowany jest do maturzystów, uwzględnia naukę od podstaw, jak również powtarzanie znanych juz zagadnień .W uporządkowany sposób będziemy przemieszczać sie po kolejnych zagadnieniach, zatrzymując się na tych elementach które sprawiają Ci trudność. Na zajęciach będę skupiać się na przekazaniu wiedzy (niezbędnej )ale przede wszystkim wykorzystaniu jej w praktyce.
Od każdego ucznia wymagam :systematyczności i powtarzania materiału po lekcji. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie. Biologia to moja pasja i chce się nią dzielić z innymi.
*Miejsce i czas: oferuje lekcje od zaraz Lekcje mogą odbywać się u mnie w domu (adres podam w wiadomości prywatnej ) lub w domu ucznia okolica :Rekinia, rekomendowany czas lekcji -60 min koszt tylko 40zl. Ustalenie szczegółów jesli chodzi o godziny indywidualnie w wiadomości lub telefonicznie :730-726-488. Zapraszam do kontaktu Justyna.
Justyna Szostak
Justyna Szostak
730726488
Zobacz profilwyślij zapytanie

Ogłoszenia powiązane

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy! Twój adres e-mail został zapisany.