Student UMEDu udzieli korepetycji z Biologii- Śródmieście

Łódź
30 - 40 zł/h
Student kierunku lekarskiego udzieli korepetycji z biologii w zakresie szkoły podstawowej, liceum, technikum.

W przeszłości pisałem maturę z biologii na poziomie rozszerzonym i uzyskałem bardzo dobre wyniki co pozwoliło mi dostać się na Uniwersytet Medyczny. Podczas przygotowań miałem szczęście pracować pod okiem świetnych dydaktyków, którzy pozwolili mi zrozumieć naukę jaką jest biologia. Z racji wieku doskonale pamiętam jakie zagadnienia sprawiają uczniom trudności i wiem jak w sposób prosty i klarowny je wyjaśnić. Ponadto posiadam wiele przydatnych materiałów dydaktycznych niedostępnych w powszechnych źródłach takich jak m.in. Internet.

Z powodzeniem przygotuję do kartkówek, klasówek, nauka na bieżąco razem z programem szkolnym także nie stanowi problemu. Zapewniam wysoką kulturę pracy, skuteczność i miłą, przyjazną atmosferę podczas nauki.Jestem osobą pracowitą, zdyscyplinowaną i konkretną, na co dzień dużo wymagam od siebie, ale też od innych. Szybko i łatwo nawiązuję kontakt z ludźmi, w szczególności z młodzieżą.

Zajęcia prowadzę we własnym mieszkaniu w samym centrum Łodzi(okolice Placu Wolności)

Dodatkowo udzielam także korepetycji w zakresie chemii(p. rozszerzony), fizyki(p. podstawowy), matematyki(p. podstawowy)

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.Pozdrawiam i do usłyszenia! :)
Piotr Majchrzak
Piotr Majchrzak
517494355
Zobacz profilwyślij zapytanie

Ogłoszenia powiązane

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy! Twój adres e-mail został zapisany.